Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ofina. Ano nebo ne?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Ofina. Ano nebo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Ofina. Ano nebo ne?   Ofina. Ano nebo ne? Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 12:36 pm

Ahoj, v utery se chystam ke kadernici, abych mela po sto letech nejakou zmenu Laughing byla jsem tam v zivote asi jednou, tak se celkem bojim.

vybrala jsem si tenhle uces
http://img1.tvloop.com/img/showpics/a9/a2/l33d2afd90001_2_18468.jpg

a premyslim, jestli mam jit do ofiny nebo ne... nemam uplne rovne vlasy, trochu se mi vlni, ale zas nemuzu rict, ze bych je mela i moc vlnite. Mam je delsi pod ramena a mam i dost vysoke celo.
Premyslim, jestli ofina bude stat za to nebo ne :-) Se bojim, ze by se mi mohla nejak zacit vlnit a to by se mi moc nelibilo :-(

Mate zkusenosti s ofinou? Diky
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Ofina. Ano nebo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ofina. Ano nebo ne?   Ofina. Ano nebo ne? Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:44 pm

Jeslti máš vyšší čelo,tak ofina si myslim by ti slušela,ale pokud i vadí vlnitý vlasy,tak kratší vlasy se vždy lépe vlní než ty delší,takže jestlil z toho máš strach,tak si raděi pořiď žehličku,aby sis to ráno vždy přežehlila a pak se vlnám vyhneš.
Jinak účes jsi si vybrala pěkný Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Ofina. Ano nebo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ofina. Ano nebo ne?   Ofina. Ano nebo ne? Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 2:34 pm

Já mám vysoké čelo a bez ofiny nebo patky bych nemohla existovat.. mám ji stále. Vlasy se mi taky mírně začínají vlnit právě až teď (mám to dědičné Evil or Very Mad Smile ), takže žehlička to jistí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ofina. Ano nebo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ofina. Ano nebo ne?   Ofina. Ano nebo ne? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ofina. Ano nebo ne?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vpravo nebo vlevo?
» kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?
» Rozlucka se svobodou? ANO nebo NE?
» Orgasmus lehce nebo vubec?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Krása a styl-
Přejdi na: