Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?

Goto down 
+5
zollynka
Jirka
Angelique
Dizinka
NICOL
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 3:59 pm

Kontrolujete někdy svému příteli/přítelkyni smsky v mobilu? Jak to dopadlo když se tak stalo?
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 9:03 pm

Nikdy jsem mu sms nekontrolovala. Nemám důvod. Jsem si jistá, že mě nepodvádí. I love you
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 9:50 pm

Asi 2x jsem to udělala a pokaždý jsem našla něco,co nepatřilo do mých rukou a bylo z toho zbytečně moc pláče a kříku,takže už to nedělám-co oči nevidí,to srdce nebolí.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 3:50 pm

Arrow dIZINKA to je dobře tak to má být... Smile

Arrow Angie.. mně se taky do rukou dostalo tímhle zpusobe něco,co nemělo..bylo to u bývalého měl tam smsky a fotky co jsem vidět neměla.ale na druhou stranu spíš měla.aspon jsem zjistila že je lhář.

Současnému příteli do telefonu nelezu,jelikož si zakládáme na důvěře.Ale zase je mi divné,když přijdu do místnosti a on rychle zavře maily.pak tedy souhlasí že tam má veci co nechce abych viděla,prý kámošky a že bych to nepochopila Rolling Eyes tak to mi někdy přijde divný a mám nutkání to dostat trošku pod kontrolu ale zatím jsem se ubránila Wink
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:28 am

řídím se heslem "vše jednou vyplave na povrch", takže partnerka ví dopředu, že mám XX kamarádek všude po republice a pár podrobností k nim atd. Prostě ať není se v budoucnu čemu divit a co vysvětlovat.
A mobil... nevypínám (sice PIN mám, ale to spíš proti zneužití při krádeži nebo ztrátě), klidně jí ho i strčím do ruky. Aby uvěřila, že nic netajím, tak ať si ho klidně proleze a jestli jí něco zajímá, tak se zeptá.

Když chce lézt do mobilu potají, klidně, ale ať to nezjistím.. myslím ,že by mě to dost znechutilo. A kdybych zjistil něco jako že mi vymázla nějaké číslo nebo zprávu z mobilu (nebo jakákoukoliv obdobně nepřístupnou manipulaci), pak by to byl asi konec.
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 5:58 pm

Jirka napsal:
Když chce lézt do mobilu potají, klidně, ale ať to nezjistím.. myslím ,že by mě to dost znechutilo. A kdybych zjistil něco jako že mi vymázla nějaké číslo nebo zprávu z mobilu (nebo jakákoukoliv obdobně nepřístupnou manipulaci), pak by to byl asi konec.

jo kdybych u takové akce přítele přistihla tak by mě to asi taky znechutilo.. Neutral to asi at radši kdo ví jak žárlí ..
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:06 pm

No ja to udělala jednou a hrozně se za to stydím, protože s mojím nynějším přítelem si zakládáme hodně na důvěře a i pro mě je to hodně důležité. Jsme spolu skoro 2 roky. Všechno je ok. Tolerujeme se důvěřujeme si. Jsem si jista že mě nepodvedl nikdy. Ani nevim kde se to ve mě vzalo. Prostě když byl u mě a šel do sprchy projela jsem mu zpravy - nečetla - pouze s kym si piše a psal si pouze se svymi kamarady.. pak jsem měla hrozny vyčitky bo nevim proč jsem to udělala..prostě reflex..co když..no ale už to nikdy neudělám..bo kdyby mě přistihl zkazilo by to cely vztah. Sice ma svoje chyby i ja ale myslim že je to ten pravej a nechci si to žadnou hlouposti pokazit..takže už NIKDY. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 6:02 pm

Arrow ZOLLYNKA Vidíš jen ses potvrdila v tom,že mu můžeš důvěřovat..
a navíc jsi nic nečetla.. Cool
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 10:39 pm

Tady z toho tématu jdu raději pryč Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 12:01 am

Moonrose napsal:
Tady z toho tématu jdu raději pryč Embarassed

A prooooč? Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:48 pm

Páč jsem kolikrát příteli telefon prošmejdila a dozvěděla se nemilý věcičky, bez kterých by mi bylo líp, kdybych o nich nevěděla Smile .
A hlavně tu pár lidí píše, že prohledávat zprávy toho druhého je "nepřístupné", tak asi budu vyvrhel bublifuku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 11:45 pm

Moonrose napsal:
Páč jsem kolikrát příteli telefon prošmejdila a dozvěděla se nemilý věcičky, bez kterých by mi bylo líp, kdybych o nich nevěděla Smile .
A hlavně tu pár lidí píše, že prohledávat zprávy toho druhého je "nepřístupné", tak asi budu vyvrhel bublifuku Very Happy

tak to by nás asi bylo víc,taky jsem se přiznala Laughing a moc bych za to nedala,že i naše polovičky ton ěkdy udělali-aspoň teda ten můj jo.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 2:39 pm

Bere se i jako neoprávnění zásah do soukromí, když mi pravidelně šmejdí na blogu, ač jsem ho kolikrát výslovně poprosila, aby mi tam nelezl? Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 7:01 pm

Moonrose napsal:
Bere se i jako neoprávnění zásah do soukromí, když mi pravidelně šmejdí na blogu, ač jsem ho kolikrát výslovně poprosila, aby mi tam nelezl? Neutral

To je veřejná stránka,ne?-to bych tak nebrala.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 7:56 pm

Ehm, já mám takový názor, že když má člověk podezření (ale nemyslím podezření jakože si zničehonic řeknu-on je mi určitě nevěrný, vlezu mo do mobilu, ale spíš když člověk intuitivně cítí, že je tady někdo druhý) tak je lepší se podívat Embarassed Ale naprosto chápu když někomu přijde nečestné i tohle, taky záleží na tom, jestli se člověk o nevěře dozvědět chce nebo radši ne. Ale úplně mě šokovalo, když se kamarádka dívala příteli na fotky, co měl v mobilu (to je přeci jinýho než koukat na sms) a našla tam fotky jak je nahatý s nějakou ženskou. Sice spolu tehdy nebyli, ale nechávat si takové fotky v mobilu...no nevím Rolling Eyes
Jinak s bývalým si nemusím nic vyčítat, jo, smsky jsem si někdy četla a on to i věděl,ale on mně zas zjišťoval hesla na blog, účet na jednom fóru, aby si mohl přečíst příspěvky, co nešly vidět a tak. Ale nevyčítám mu to. Kdyby neměl podezření tak by to nedělal.
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 9:31 pm

Tulasí, on měl podezření, že někoho máš?
Jako já vim, že se ti tam dostal.. to bych se asi zbláznila teda Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 12:54 am

Asi jo, protože jsem dost řešila bývalého...tedy předbývalého Laughing Nj, už dávno jsem ho pustila z hlavy, ale už je pozdě.
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 11:17 am

Ten blog si myslím, že taky není soukromá věc, když je přístupný na netu komukoli..a asi ho to láká když není problém se tam podívat..

Ale takové to zjišťování si hesel,aby si mohl přečíst SKRYTÝ příspěvky to už mi příjde hodně.to by mi asi dost vadilo.

Je fakt že když se jeden z partnerů začne chovat divně-podezřele- a trvá to nějakou dobu tak si asi koleduje o to, že si ho ten druhý "proklepne"..ale záleží na důvěře jakou k sobě mají..protože když se něco takového stane tak se to kontrolování opakuje, a to už tu důvěru jen podkopává
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 2:30 am

Blog je opravdu nesoukromá záležitost. Vystavuješ to milionům náhodných návštěvníků. Proč by to neměl vidět on? Protože se tam nelichotivě o něm zmiňuješ? - v tom případě je mezi váma něco špatně
Protože máš nějaký problém, o kterém nechceš aby věděl? - pak je mezi váma něco špatně.

Pokud máš proti němu nějaké výhrady, tak to chce mu něco říct. Když děláš, že je vše OK, tak on to bere tak, že je opravdu vše OK. Nedočkáš se toho, že by prozřel a pochopil, dokud je z tvé strany "vše OK"

Máš problém, který mu nechceš sdělit? Proč mu něco tajíš? Jak by se ti líbilo, kdyby on tobě něěco zatajoval?

Nevím, možná jsem ještě moc naivní, ale mám za to, že ve vztahu, který má mít stálý charakter má fungovat 100% partnerství. To podle mě znamená, že jen ONA je ta, kdo mě zná stejně jako já. A naopak. (nepředstavuji si, že se tak dokonale znáte po třech letech, ale znamená to, že se nic nemá tajit)
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 1:12 pm

Jirko,to bylo moc pěkně řečeno a úplně s tím souhlasím.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 2:05 pm

Já to na jednu stranu chápu, že tam Moon píše věci který jsou třeba niterný, a potřebuje se z toho vypsat..a očekává že si to přečtou jen cizí lidé ale bohužel to se čekat nedá, kord když jednou někomu ten blog ukážeš nebo dáš odkaz a pak mu řekneš nečti si to, tak to už s tím asi počítat nemůže..

Jinak chápu že jsou věci o kterých nechce aby přítel věděl.Se kterýma se člověk třeba svěří kamarádce a s klukem je neřeší, protože by to třeba k ničemu dobrý nebylo, ba naopak..
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 11:34 pm

NICOL napsal:
Já to na jednu stranu chápu, že tam Moon píše věci který jsou třeba niterný, a potřebuje se z toho vypsat..a očekává že si to přečtou jen cizí lidé ale bohužel to se čekat nedá, kord když jednou někomu ten blog ukážeš nebo dáš odkaz a pak mu řekneš nečti si to, tak to už s tím asi počítat nemůže..

Jinak chápu že jsou věci o kterých nechce aby přítel věděl.Se kterýma se člověk třeba svěří kamarádce a s klukem je neřeší, protože by to třeba k ničemu dobrý nebylo, ba naopak..

Mno dobrá, já pochopím, že jsou věci, který mu říct nechce, protže by to nemusel pochopit... Souhlasím s tím, že se z toho vypovídat musí. Od toho jsou kamarádky. Ale pokud to napíše na blog, pak musí počítat s tím, že to vidět může. Mimoto bylo by mi hodně nepříjemné, kdyby mi moje dívka zakazovala číst něco, co jinak vystavuje očím milionů jiných.

My se s přáteli nad pivkem byvíme taky o tom, o čem s partnerkou ne (např. "kolikrát za noc...") a podobně chápu, že holky mají občas chuť se pobavit na téma např. "jakej je ten jejich moula" (jen obrazně řečeno, je spousta jiných témat! ). A pokud má něco takového zapotřebí sdělovat na internetu, pak je lepší mít část toho blogu přístupnou jen pod heslem. A heslo dát jen několika málo lidem, které ona může považovat za "dobrou kamarádku". Rozhodně ale ne veřejně a pak mu zakazovat si to číst.
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 3:39 pm

Jirko, tak to jsme se asi nepochopili. Já ty "inkriminované" články samozřejmě měla pod heslem, které znala hrstka lidí takže žádné vystavování milionům návštěvníků Wink
Ale jinak chápu, jak to myslíš, každopádně problém byl na obou stranách-u mně v tom, že jsem si s ním nepromluvila na rovinu a u něj, že mu nebylo blbý mi zjišťovat hesla....
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 5:01 pm

Tulasí napsal:
Jirko, tak to jsme se asi nepochopili. Já ty "inkriminované" články samozřejmě měla pod heslem, které znala hrstka lidí takže žádné vystavování milionům návštěvníků Wink
Ale jinak chápu, jak to myslíš, každopádně problém byl na obou stranách-u mně v tom, že jsem si s ním nepromluvila na rovinu a u něj, že mu nebylo blbý mi zjišťovat hesla....

JO tak,tak to je něco jiného,to je od něj drzí,ale na durhou stran od tebe to taky není hezký-problémy ve vztahu se mají řešit mezi temi dvěma am yslím,ž enení dobrý to neříct člověku,kterého se to týká,ale říct/napsat to několika jiným lidem.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 12:46 am

Já před ním nic zásadního neskrývám. Jen je mi nepříjemné, aby lidé, které osobně znám, četli moje povídky, které jsou mnohdy dost sexuálně otevřené Embarassed Laughing . Když mě něco štve, tak mu to samozřejmě řeknu, ale teď se tam bojím něco napsat, aby si to třeba špatně nevyložil. Tady nejde o to, že mu něco tajím nebo že náš vztah je špatný. Napsané slovo mnohdy vyzní jinak než slovo mluvené a to je kolikrát průšvih.

To je vše Laughing

Já nevim, asi jsem divná, ale jsem prostě radši, když mi čtou blog "cizí" lidi a objektivně napíší komentář. Před těma známejma se jaksi stydím, takový ten přirozený stud, kort když mi tam chodí pár holek z reálu, který vyšmejdily mojí adresu a píší mi tam hnusné komentáře...

a na blogu.cz podle mě uzamknout článku nejdou, kdyby to šlo, tak už to dávno udělám.


Naposledy upravil Moonrose dne Wed Jan 28, 2009 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Sponsored content





kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?   kontrolovat telefon- ANO nebo NE ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ofina. Ano nebo ne?
» Vpravo nebo vlevo?
» Rozlucka se svobodou? ANO nebo NE?
» Orgasmus lehce nebo vubec?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: