Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Orgasmus lehce nebo vubec?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 10:06 pm

Zajimalo by me, jak jste na tom v sexu? Dosahnete orgasmu vzdy? Nebo pri aktu treba vubec a jedine treba oralnim sexem nebo s pomoci ruky?
Ja mam totiz takovy "problem", ze pri aktu jen malokdy dosahnu vrcholu Neutral Vetsinou na to potrebuju hodne casu, nebo si musim pri tom pomoct rukou, vim, ze priteli je to celkem lito. Uz si sice asi zvykl, ale prece jen by byl asi radsi, kdybych dosahla nekdy vrcholu i pri sexu a ne az pak po sexu takova "dodelavka" rukou Sad
Mi to teda nejak extremne nevadi, ja si to uzivam i bez orgasmu, ale spis je mi to lito prave kvuli priteli Neutral
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:35 am

Tak přítel by měl hlavně pochopit,že ne každá žen aje schopná vaginálního orgasmu,.má ho asi jen 15% žen.Ostatní mají klitoridální a nebo žádný,i to se může stát.Pokud dokáže šmít aspoń nějaký orgasmus,tak bych v tom nehledala žádný zádrhel a při sexu to můežet dělat obojí.Zkus třeba polohu na koníčka,máš to ve své režii a můžeš si udávat tempo a tím,jak se budeš třít ojeho bříško,tak k může orgasmu dosáhnotu taky a ruku použít nemusíš a nebo můžeš-ať it přítel pomůže a bude to taky při sexu-natom přece nezáleží,ne?-nechápu ho,hlavně že přece orgasmus je a je jedno jak se k němu dojde.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:55 am

Jako nerikam, ze to pro nej je strasny problem, to ne. On rika, ze mu to nevadi, ale kdyz vidim, jak se pri tom snazi a mi to nejde, tak me to nekdy mrzi, ale jak rikam, mi to nevadi, ja si to uzivam i bez toho a pokud mam hrozne velkou chut, tak vzdy se to nejak udela a k tomu orgasmu se dostanu i ja Laughing
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:39 pm

ka-t-ie napsal:
Jako nerikam, ze to pro nej je strasny problem, to ne. On rika, ze mu to nevadi, ale kdyz vidim, jak se pri tom snazi a mi to nejde, tak me to nekdy mrzi, ale jak rikam, mi to nevadi, ja si to uzivam i bez toho a pokud mam hrozne velkou chut, tak vzdy se to nejak udela a k tomu orgasmu se dostanu i ja Laughing

Ono totiž čím víc chce a čím víc se snažíš,tak to zrovna nepůjde,to jsem si sama vyzkoušela.Prostě radši na to vůbec nemyslet,říct si,že se jenom tak pomilujete a apk to přijde samo,fakt. Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:49 pm

Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Jako nerikam, ze to pro nej je strasny problem, to ne. On rika, ze mu to nevadi, ale kdyz vidim, jak se pri tom snazi a mi to nejde, tak me to nekdy mrzi, ale jak rikam, mi to nevadi, ja si to uzivam i bez toho a pokud mam hrozne velkou chut, tak vzdy se to nejak udela a k tomu orgasmu se dostanu i ja Laughing

Ono totiž čím víc chce a čím víc se snažíš,tak to zrovna nepůjde,to jsem si sama vyzkoušela.Prostě radši na to vůbec nemyslet,říct si,že se jenom tak pomilujete a apk to přijde samo,fakt. Laughing

JJ to si rikam taky, ale zatim mi nejde to uplne vytlouct z mysli Laughing ale budu se snazit Smile
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:46 pm

ka-t-ie napsal:
Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Jako nerikam, ze to pro nej je strasny problem, to ne. On rika, ze mu to nevadi, ale kdyz vidim, jak se pri tom snazi a mi to nejde, tak me to nekdy mrzi, ale jak rikam, mi to nevadi, ja si to uzivam i bez toho a pokud mam hrozne velkou chut, tak vzdy se to nejak udela a k tomu orgasmu se dostanu i ja Laughing

Ono totiž čím víc chce a čím víc se snažíš,tak to zrovna nepůjde,to jsem si sama vyzkoušela.Prostě radši na to vůbec nemyslet,říct si,že se jenom tak pomilujete a apk to přijde samo,fakt. Laughing

JJ to si rikam taky, ale zatim mi nejde to uplne vytlouct z mysli Laughing ale budu se snazit Smile

mě třeba pomáhá s soustředit na něj,prostě vnímat jak on se projevuje a to se mi i líbí Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 1:06 pm

Jj, taky se mi libi, se soustredit na nej... mi dela dobre to, kdyz vidim, jak si to on uziva Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:39 pm

ka-t-ie napsal:
Jj, taky se mi libi, se soustredit na nej... mi dela dobre to, kdyz vidim, jak si to on uziva Embarassed

Jj,přesně Twisted Evil a apk zavřít oči a jen poslouchat a představovat si jak to tam "uvnitř" probíhá,prociťovat se od těch pohybů.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:44 pm

Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Jj, taky se mi libi, se soustredit na nej... mi dela dobre to, kdyz vidim, jak si to on uziva Embarassed

Jj,přesně Twisted Evil a apk zavřít oči a jen poslouchat a představovat si jak to tam "uvnitř" probíhá,prociťovat se od těch pohybů.

To zni dobre Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Orgasmus lehce nebo vubec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Orgasmus lehce nebo vubec?   Orgasmus lehce nebo vubec? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Orgasmus lehce nebo vubec?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ofina. Ano nebo ne?
» Rozlucka se svobodou? ANO nebo NE?
» Vpravo nebo vlevo?
» kontrolovat telefon- ANO nebo NE ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Vášeň, sex a něžnosti-
Přejdi na: