Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Přítel a jeho kamaradi..

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 10:47 am

Jak často chodí ven váš přítel se svými kamarády? Ten můj mi příjde na tech svých závislý. Kdyby mohl tak je s nema porad. Takze vetsinou je to pres rok tak 3 dny v tydnu ale o prazdninach i vic. Nekdy me to stve protoze mi pripada ze s nema je casteji ale vlastne je to v poho. Bo me mezi ne taky parkrat vzal a vim ze nejsou blbečci a rozhodně nepatří mezi chlapi ktery by podvadeli holky a takze mu je schvaluju protože oni holky momentalně nemaj a kdyby me můj podvedl tak by se na nej divali jako na kokota ze si nevazi toho co ma. Takže ok. V neho jako prvniho mam 100% důvěry. Ale zas kdovi jak často společný akce nepořádáme. A jak je to mezi váma?
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 12:55 pm

Přítel se schází s kamarádama jak kdy.. Někdy mají v pátek nebo v sobotu společnou pánskou jízdu, ale není to moc často. Přítel chodí párkrát do týdne s kamarádem do posilovny nebo plavat.
Závislý na kamarádech není.
Společné akce téměř nepořádáme. Občas si povzdechnu, že je škoda, že nejsme oba dva ze stejné party, a že nemáme společné kamarády. Ale zas, má to i své výhody. Smile
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 11:20 pm

Jeden čas byl přítel s kamrády,tedy s jedním kamarádem celý týden kromě dvou dní,kdy byl se mnou a i v ty dny si pořád volali a smskovali,takže jsem vážně měla pocit,že jso na sobě závyslý a neskutečně mě to žralo a takjsem hnusně rejpala.Alej jak přítel začal dělat jinou práci,tak už spolu takčasto nejsou,takže si myslím,že to bylo spíš o tom,že dělají plno věcí společně,že si pomáhají s auty a tak.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:29 pm

No tak mi posledni mesice prijde, ze muj pritel nemuze bez sveho nej kamarada byt. Celkem me to stve. Vsichni spolu bydlime tri mesice v byte a za dva a pul tydne se mame s pritelem stehovat do jineho bytu jen sami. Jenze on neni schopny to kamaradovi rict, ze jdeme pryc. Nevim, na co ceka, cim pozdeji mu to povi, tim to bude horsi.

Jemu se do toho nechce. Nechapu, ceho se boji. Stehujeme se jen kousek od nej a kazdy den se spolu uvidi ve skole, protoze maji stejny rozvrh vzdycky. Ale on dela, jakoby ho uz nemel nikdy videt!

Pritom, kdyz mi oznamoval, ze chce jet na rok do finska, tak mi to rikal s chladnou tvari. Ale kdyz jeho neuvidi par hodin denne, tak je z toho v prdeli! Znaji se 8 let, ale to prece neznamena, ze spolu musi byt uz do smrti!

Nevim, co si o tom mam myslet. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeWed May 13, 2009 2:16 pm

ka-t-ie: to je zvláštní, že je na něho tak fixovaný.. já teda taky nevím, co si o tom mám myslet.. a to co mě napadá sem raději nebudu psát. Kdyby to byl můj přítel, tak bych se ho na to asi natvrdo zeptala.
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:41 pm

Dizinka: tak gayove nejsou, pokud te napadlo tohle Laughing on mi rikal, ze se boji, ze az mu rekne, ze se chce odstehovat, ze to ten kamos bude brat jako podraz. Coz taky nechapu proc... je jim 22 let a snad uz maji svuj zivot a nemusi byt na sebe porad zavisli Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeWed May 13, 2009 8:41 pm

Tak já bych brala jako podraz to,že mu to chce říct na poslední chvíli a ne to,že se stěhujete.Ať mu to kouká říct sám třeba do týden a když ne,tak mu holt pohroz že mu to řekneš sama,ze slušnosti,aby si mohl najít náhradu.To se sice nedělá,ale když není tvůj přítel schopný to vyřídit sám,tak tco se dá děla.
A co se týče toho,že tedy je z toho mimo a z ročního výletu do Finska bez tebe ne,tak to už něčím zavání...
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeSat May 16, 2009 3:17 pm

Tak uz mu to konecne rekl a za 14 dni se stehujeme... Uz aby to bylo...

A to s tim Finskem... porad se uklidnuju tim, ze tam nakonec nepojede, proto z toho neni tak mimo, jako z toho nahleho stehovani... Uvidime, naskytla se mu totiz jina prace, ale to by tu musel zustat nasledujici rok studovat, takze by do Finska nesmel jet... Tak uvidime, jak se rozhodne.

Ted je pro me dulezite to, ze se konecne budeme stehovat a budeme sami
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeSat May 16, 2009 6:28 pm

katie, tak to je fajn, že se konečně rozhoupal.. Dokážu si představit, jak seš ráda, že budete konečně sami. Smile
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitimeSun May 17, 2009 10:57 am

Dizinka: Jj, uz se na to moc tesim I love you doufam, ze to bude fungovat I love you
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přítel a jeho kamaradi.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přítel a jeho kamaradi..   Přítel a jeho kamaradi.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přítel a jeho kamaradi..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ty a Tvůj přítel ve společnosti
» Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: