Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:15 pm

Já mam se svým přítelem docela harmonicky vztah. Žadné velké hádky jen občas kvuli prkotinám. Občas si myslím že si o mě myslí že jsem tupá. No prostě jsem takova že některe věci mi trvaji trošku dyl a musim mit kolem toho hafo otazek než to pochopim a vim že ho to sere. Jenže mě to na něm taky někdy štve že je netrpělivý a nedokáže mi nic vysvětlit. Třeba mě chtěl doučit matiku - sam se nabidl a po 4 příkladech vypěnil. Teda spiš byl tak protivny že jsem mu řekla že nechcu aby mě to doučoval že eště chvilu a upe se porafame.

Nebo je takovy že když jdem hrat nějaky sport ještě s dalšími lidmy třeba páry tak je takovy že musi za každou cenu vyhrat a mě furt štve jak mě poučuje co mam dělat co dělam špatně atd. Ale zas dokažem si o tom popovidat a on to i vi že je takovy no ale snažíme se respektovat navzajem a zatim to jde.. Myslim že lepšího bych ani nenašla.. na každym stejně bude něco co mi bude vadit..

A co vy?
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 6:11 pm

Tak já bych začala u sebe,čím štvu přítele..svoje chyby znám a to co vadí mně na mě samotné vadí i jemu..takže hlavně to,že jsem občas dost líná a pak bych všechno nechala "na potom" Smile takže občas potřebuju popohnat a to je správné.. pak mi Zolly mluvíš z duše o tom, že něco taky docela často hned nepochopim a jelikož on je tak trochu nervák tak mu trpělivost hned dochází a taky vypění. no na chvílí se naštve a po naky době se tomu zasmějeme..

a ted co štve mě..
Taky mám občas pocit že mě trochu poučuje protože má pocit že všechno zná líp..
no ale taky mu to hned řeknu,vyříkáme si to a vezme si to k srdci(i já..)
no a dál že je tvrdohlavý,a zbytečně vypění kvuli blbostem...

Smile
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 10:27 pm

Já ho asi štvu tím, že jsem náročná a náladová..

Na měm mi občas vadí, že je trochu cholerik. Dokáže se lehce rozčílit. Někdy na veřejnosti mluví nepřiměřeně nahlas - možná je to detail, ale vadí mě to. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 11:33 pm

Koukám,že máme doma každá nerváka či cholerika-já taky Laughing ale už jsem si zvykla a navíc mám pocit,že se i sám naučil trochu ovládat-to je to,co mě na něm štve nebo spíš mrzí,protože is to moc beru když na mě vyjede.Pak mi vadí,že nedokáže nikdy splnit slovo,co dal-jako by to nic neznamenalo.A ještě to,že dost časot dává přednost ostatním věcem přede mnou.

A co ho štve na mě-to,že jsem bordelářka (ale on taky) a že si nenechám srát na hlavu-respektive,že není vždy po jeho,prostě se nedám Laughing jo a taky ho štve,že jsem si domů přtáhla králíka a prej je to hajzlík a smrdí Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 10:21 am

Angelique napsal:
jo a taky ho štve,že jsem si domů přtáhla králíka a prej je to hajzlík a smrdí Shocked
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:26 am

No jo je to s těma chlapama těžký.. Docela se mi na něm libi to o co se zajímá a tak. Hodně žije svojí školou a je to něco co ho bude fakt bavit ale mam strach aby v budoucnu z něho nebyl takovy ten workoholik (jako že on k tomu ma občas sklon) prostě takovej že pro něj bude duležitější práce než vlastní rodina takže se toho trochu děsím ale pak si říkam že nema smysl to řešit ted bo za x let to bude stejně vše jiny ale jako tak občas mi to vrta hlavou že..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?   Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co váš štve na vašem příteli a naopak o čem vite že štve jeho na vás?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dárky naopak
» Přítel a jeho kamaradi..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: