Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ty a Tvůj přítel ve společnosti

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 7:40 pm

Chodíte často s přítelem do společnosti? Na párty,akce,koncerty? Vadí vám něco na jeho kamarádech nebo opačně? Chová se přítel mezi lidmi jinak než s vámi?
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 7:48 pm

S přítelem nějak často hromadně s dalšíma lidma moc akci nepodnikáme..Většinou se u někoho zastavíme na návštěvu,což je v pohodě.Posedet jdeme většinou jen s dalším 1-2lidmi vic se nas sejde jen přes oslavy.Nevadí mi, že se napije, protože je to jednou za čas.. Hlavně je pak roztomilej a je s ním ještě větší sranda..


Naposledy upravil NICOL dne Tue Mar 17, 2009 6:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 11:53 pm

My nikam extra nechodíme.-jen na večeři nebo si sednout buď sami nebo se známýma-doma co se týče stolovánímě vytáčí,ael ve společnosti se chová celekm dobře-nebudu počítat lokty na stoel a tak Laughing
chováním se chová stejně,ejn mezi samýmikluky dá za každý druhý slovo "vole",ale jinak nic moc.Jen když se pak rozjede,jakože se mu povede bejt vtipnej,tak je pak moc hlasitej a už neví kdy přestat,ale jinak pohodě,jsem s jeho chováním mezi ostatními lidmi celkem spokojená Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 5:47 pm

Chodíme hondě často, hodně totiž chlastáme Laughing
Na jeho kamarádech mně nevadí nic, sou to i moji kamarádi -nedovedu si představit, že by to bylo jinak, to by ten vztah asi nefungoval.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 6:52 pm

Izzy napsal:

Na jeho kamarádech mně nevadí nic, sou to i moji kamarádi -nedovedu si představit, že by to bylo jinak, to by ten vztah asi nefungoval.

To si zase nedovedu představit já, že by náš vztah padl na tom, že jeden z nás by nemusel kamarády druhého... Shocked
chodím přece s ním a ne s nima.

ale chápu že jsi to myslela tak že se chodíte často bavit a v takovém případě by to nešlo chodili byste každý sám a máalo byste se viděli.
Návrat nahoru Goto down
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 7:14 pm

Já osobně bych spíš nemohla mít vztah, kde bysme měli každej svoje kamarády. Nejde o to, jak často se chodíme bavit. Už jenom ten fakt, že on má svoje kamarády a já zase jiný se mně prostě nelíbí a takovej vztah bych nechtěla.
Jasně že i já mám svoje lidi se kterýma občas někam jdu a on zase svoje, ale lidi se kterýma se stýkáme pořád máme společný.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 10:38 pm

Izzy napsal:
Já osobně bych spíš nemohla mít vztah, kde bysme měli každej svoje kamarády. Nejde o to, jak často se chodíme bavit. Už jenom ten fakt, že on má svoje kamarády a já zase jiný se mně prostě nelíbí a takovej vztah bych nechtěla.
Jasně že i já mám svoje lidi se kterýma občas někam jdu a on zase svoje, ale lidi se kterýma se stýkáme pořád máme společný.

to si ale neumím představit když každý žijete v jiném prostředí a pak se jedno potkáte,tak rpostě z dětství,školy,práce musíte mít každý své kamarády.To jedině že spoluzačnou chodit lidi,co byli v jedné partě,chodili dojedné školy neob práce a pak mají společné známé.Jinak pak mají vždy oddělěné a až když spolu ěnkoho pozanuí,tak se stávají společnými,ne?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 11:59 am

[quote="Angelique"] a až když spolu ěnkoho pozanuí,tak se stávají společnými,ne?[/quote]

Jo... však tak to myslím Smile
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 12:50 pm

Izzy napsal:
Angelique napsal:
a až když spolu ěnkoho pozanuí,tak se stávají společnými,ne?

Jo... však tak to myslím Smile

jo aha Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 1:58 pm

promiň za OT, ale kromě toho vkládání fotek mně nejde ani quote Sad nevíš čím to může být?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 11:26 pm

Izzy napsal:
promiň za OT, ale kromě toho vkládání fotek mně nejde ani quote Sad nevíš čím to může být?

to netuším,mě to funguje normálně Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Sponsored content





Ty a Tvůj přítel ve společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ty a Tvůj přítel ve společnosti   Ty a Tvůj přítel ve společnosti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ty a Tvůj přítel ve společnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přítel a jeho kamaradi..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: