Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Je u Vás něco nového?

Goto down 
+4
Angelique
Dizinka
NICOL
Moonrose
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 9:51 pm

Takze ahojte, jsem moc rada, ze se to tu zase rozbehlo I love you

A kdyz uz jsem tu, tak teda u me je noveho to, ze jsem se dala dohromady s klukem, ktereho miluju a on miluje me, vypada to vazne, uz znam celou jeho rodinu a mam je vsechny moc rada a vypada to, ze oni me taky Embarassed
A dokonce jsem se k nemu nakonec i nastehovala na byt, misto koleji na vysoke skole. Ale nelituju, jsme spolu porad a zatim je to fajn :-) Jeste tam bydlim s dalsima 2ma klukama, takze takovy mensi raj pro me Laughing
Vzdy jsem si vic rozumela s klukama, takze ted jsem nad miru spokojena :-)
Prave jsem dodelala vsechny zkousky ze zimniho semestru v druhaku, takze momentalne mam prazdniny a uzivam si volna :-)
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 2:06 pm

Ahoj Katie, abych řekla pravdu, tak si na Tebe nevzpomínám ze strého boardu, chodila jsi často?
A jak jste dlouho spolu s přítelem?
Přeju vám, ať vám to dál klape Wink
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 3:07 pm

NICOL napsal:
Ahoj Katie, abych řekla pravdu, tak si na Tebe nevzpomínám ze strého boardu, chodila jsi často?
A jak jste dlouho spolu s přítelem?
Přeju vám, ať vám to dál klape Wink

No myslim, ze celkem casto i ano, ale moc jsem se nezapojolava Embarassed Ale jsem rada, ze tohle forum pokracuje :-)

A s pritelem jsme oficialne spole od zari. Ale tak nejak "spolu" jsme uz od kvetna... Je to trochu slozitejsi, do toho zari jsme spis meli takovy volnejsi vztah, nic vazneho a od zari jsme oficialni par :-)
Diky, snad nam to vyjde I love you
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 7:00 pm

Poslední dobou mám nějaké divné období..Nebaví mě číst knížky ani časopisy..(časopis si koupím a pak se někde válí, ani nemám chuť se do něj kouknout Shocked ) ani u filmu nebo serialu nevydržím být pozorná až do konce..
Nějak mě vůbec nebaví, to, co dřív.. Neutral
připadám si unaveně, že nemám den, kdy bych jen odpočívala fyzicky i psychicky...

to je jen takové postěžování si... No
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Je u Vás něco nového?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: