Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Je u Vás něco nového?

Goto down 
+4
Angelique
Dizinka
NICOL
Moonrose
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:14 pm

Napište, co (ne)důležitého se odehrálo ve Vašem životě, zatímco nebyl Bublifuk. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:11 pm

z těch důležitých Wink byla 1. strávená dovolená s mým přítelem a objíždění českých festivalů.. těch nedůležitých bylo moc moc
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:58 pm

nastoupila jsem na vš - dost velká změna

jinak všechno při starém
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:11 pm

Dizinka napsal:
nastoupila jsem na vš - dost velká změna

jinak všechno při starém


Gratuluju!! a na jakou ses dostala?
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:17 pm

Nicol Arrow Díky. Jsem na MZLU v Brně na Ekonomické fakultě, obor manažersko-ekonomický.

Jen nevím, jak dlouho tam vydržím.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:01 pm

Tak jájsem začala podnikat,to je asi největší změna a přešla jsem na dálkové studium a asi jsem také přišla na to,"jak na to"-na náš vztah Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:29 pm

Angelique napsal:
Tak jájsem začala podnikat,to je asi největší změna a přešla jsem na dálkové studium a asi jsem také přišla na to,"jak na to"-na náš vztah Laughing

A v čem podnikáš? Jestli to není tajný..
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:05 pm

Ahoj holky, koukám, že se to tu opět začíná trochu rozjíždět, to je fajn ... :-)

Já už ani vlastně nevim, kdy přesně staré fórum skončilo, ale v poslední době se toho událo fakt hodně ...
Změnil jsem práci, a to tak že velmi dobře..
A hlavně poznal jsem teď jednu úžasnou holčinu... tak i držte palce, a´t to s ní vyjde
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:57 pm

Jirka napsal:
Ahoj holky, koukám, že se to tu opět začíná trochu rozjíždět, to je fajn ... :-)

Já už ani vlastně nevim, kdy přesně staré fórum skončilo, ale v poslední době se toho událo fakt hodně ...
Změnil jsem práci, a to tak že velmi dobře..
A hlavně poznal jsem teď jednu úžasnou holčinu... tak i držte palce, a´t to s ní vyjde

Jakou práci,jakou holččinu?-povídje,přeháněj Laughing

dizinka Arrow já jsem začala dělat manikúru a nehtovou modeláž,tak to Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 1:33 am

co se pracovní smlouvy týče, mám uvedenou stále stejnou pracovní náplň, tedy provozní elektrikář. Ale čistší prostředí, kratší vzdálenost a vyšší plat a méně práce na šichtě, ale pšššt
A ta ona, Markétka... Nevím co bych řekl, je prostě naprosto úžasná, úchvatná a zcela fascinující.. a jsme oba podobně nenormální :-D
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 10:34 am

Jirka napsal:
co se pracovní smlouvy týče, mám uvedenou stále stejnou pracovní náplň, tedy provozní elektrikář. Ale čistší prostředí, kratší vzdálenost a vyšší plat a méně práce na šichtě, ale pšššt
A ta ona, Markétka... Nevím co bych řekl, je prostě naprosto úžasná, úchvatná a zcela fascinující.. a jsme oba podobně nenormální :-D

Oooo,tak to musí být super osůbka,to ti přeju Wink
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:07 am

Angel, myslela jsem si to alien Smile
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 1:34 pm

Angelique napsal:
Tak jájsem začala podnikat,to je asi největší změna a přešla jsem na dálkové studium a asi jsem také přišla na to,"jak na to"-na náš vztah Laughing


tak to máš veliké štěstí..jak jsi k tomu dospěla ? Smile
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 1:35 pm

Arrow ANGIE a gratuluju k odvaze začít podnikat!!
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:34 pm

Dizinka napsal:
Nicol Arrow Díky. Jsem na MZLU v Brně na Ekonomické fakultě, obor manažersko-ekonomický.

Jen nevím, jak dlouho tam vydržím.

Ahojky, a jak ti to tam jde? Je to těžke nebo se to dá zvladat? Baví tě to? A matika je asi hruza co? Ja se tam hlasila ale bohužel se nedostala (no nedostala jsem se nikam bo jsem předpokladala že to dam i bez připravy - no trochu jsem to podcenila) Tak by mě zajímalo jaky to tam je?

Dík za odpověď Wink
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:50 pm

Ahoj zollynko, abych pravdu řekla, mám rozporuplné pocity. Nabrali nás tam hrozně moc a mají v plánu minimálně půlku vyházet.. Surprised Teď v prvním semestru máme předměty, který normálně bývají až třeba ve třetím. Nějak se těch lidí prostě zbavit musí. Každopádně na to mají dobrou strategii.
Matika pro mě není nic příjemnýho, protože jsem nechodila na gympl. Zápočet se dá zvládnout, ale jestli dám zkoušku to teda nevim, protože tam budou i integrály a ty já vidím poprvé v životě a zatím jsem se do toho nedostala..

A budeš se tam hlásit znovu??
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:56 pm

dizinka Arrow jak to že jis si to myslela? Surprised

Nicol Arrow děkuju Smile
no a ktamtomu jsem dospěla taknějak tím,že jsem si to okusila na vlasntí pěst,když je někdo takový,jaká jsem byla já-takže jsem začala všechno brát z jinýho pohledu a najednou to jde a už sklízím ovoce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 11:04 pm

Agelique, napadlo mě to proto, že jsi začínala dělat gelovky (když byl ještě starý Bublifuk) a dělala sis i kurz.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 11:06 pm

Dizinka napsal:
Agelique, napadlo mě to proto, že jsi začínala dělat gelovky (když byl ještě starý Bublifuk) a dělala sis i kurz.

NO jo,já jsem vám to vlastně říkala,že jo?-já jsem fakt hlava děravá Razz
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 2:00 pm

dizinka Arrow jo urcite to budu zkouset znovu ale budu mit i vic dalšich škol.. no pravě ja mam taky dost problem s matikou..ja taky nechodila na gympl ale na obchodku a gymplaci to maj jednodušší..tento tyden se začínam natvrdo připravovat mam i tu jejich brožuru s příkladama a musim si to vše pořadně propočitat. Jako ty přijimačky těžké nebyli jenže ja se na to vysrala a učila se na to až ty 2 hodiny v buse co jsem do brna jela..diky tomu jsem vypočitala 3 příklady a zbytek jsem jaksi podělala..takže letos to vše procvičim a snad to dam. No ale bojim se jit na ekonomku pravě kvuli ty matice. Rolling Eyes Budu se hlasit i na jazyky něminu a anglinu a furt vaham co bude lepší - když ono na každy škole je něco co bude těžky. No uvidime jestli mě vubec někam vezmou. Tedkom budeš mit zkouškovy ne? Tak budu držet palce at tu matiku zvladnes.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:01 pm

[quote="Angelique"]
Jirka napsal:
dizinka Arrow já jsem začala dělat manikúru a nehtovou modeláž,tak to Laughing

Tak to jsem ráda, že se Ti to Angel nakonec povedlo. Pak nezapomeň hodit nějaké fotečky tvých výtvorů Wink Nebo alespoň internetovou stárnku, ať se můžu pokochat.

Jinak u mě za tu dobu moc novinek neproběhlo. S přítelem jsme oslavili roční výročí našeho vztahu, o prázdninách jsme si dopřáli krásnou dovolenou a nastoupila jsem do maturitního ročníku, takže letos mě to čeká!!Doufám, že to úspěšně zvládnu.
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 9:29 pm

zollynka: pokud si propočítáš tu sbírku, tak by to mělo být v pohodě.. A ještě je dobrý se trochu podívat na jazyk, ale na to sem se vykašlala.. Jj zkouškový se blíží. Bude to mazec.
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:31 pm

Dizinka - a z čehopak jsi tam dělala přijímačky? Z matiky a z jazyka?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:53 pm

[quote="Dreamgirl"]
Angelique napsal:
Jirka napsal:
dizinka Arrow já jsem začala dělat manikúru a nehtovou modeláž,tak to Laughing

Tak to jsem ráda, že se Ti to Angel nakonec povedlo. Pak nezapomeň hodit nějaké fotečky tvých výtvorů Wink Nebo alespoň internetovou stárnku, ať se můžu pokochat.

Jinak u mě za tu dobu moc novinek neproběhlo. S přítelem jsme oslavili roční výročí našeho vztahu, o prázdninách jsme si dopřáli krásnou dovolenou a nastoupila jsem do maturitního ročníku, takže letos mě to čeká!!Doufám, že to úspěšně zvládnu.

Tak to jsou docela důležitý věci přece Smile a určitě to zvládneš,neboj Wink
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 5:18 pm

Dreamgirl napsal:
Dizinka - a z čehopak jsi tam dělala přijímačky? Z matiky a z jazyka?

jo přesně tak
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je u Vás něco nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je u Vás něco nového?   Je u Vás něco nového? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Je u Vás něco nového?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: