Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 biograf :-)

Goto down 
+3
Moonrose
Dizinka
Angelique
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 9:59 pm

Tak na Stmívání už jsem se koukla (celkem opožděně Smile ). Teď už chápu, proč to byl/je takový trhák. Film se mi strašně líbil. Docela mě láká si přečíst i knížky. Ale u nás v knihovně jsou věčně vypůjčené a kupovat si všechny 4 díly se mi nechce.
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:00 pm

Naposledy jsem byla v kině na Avataru. A ten předčil má očekávání. Myslela jsem, že to nebude nic pro mě. Ale opak byl pravdou. Smile
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 2:59 pm

Avatar jsem neviděla a asi mě ani neláká.
A co se týče Twilight .. rozhodně lepší knížky než film. Ačkoliv u druhého dílu jsem to měla obráceně. Dizi, nemůžeš si je třeba v knihovně zarezervovat?

Naposled jsem byla v kině na Ženy v pokušení a byla jsem naprosto nadšená, úžasnej film. Nasmála jsem se dost =).
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 5:21 pm

Moon, to už jsi několikátá, která říká, že knížky jsou ve srovnání s filmem lepší.. Kamarádky si ty knížky strašně chválily.

Zarezervovat si je můžu.. ale to čekání.. Jsem hrozně netrpělivá. Mám nutkání si aspoň ten první díl koupit. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 6:43 pm

Tak už jsem se konečně rozhoupala a první díl Stmívání jsem si rezervovala v knihovně. A to čekání už nějak přežiju. Smile
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 4:53 pm

No, vidíš, důležitý je ten první krok - zarezervovat si tu knihu! =).

Včera jsem zhlédla třetí díl - Zatmění. Do kina jsem na to nešla, to by mi bylo líto peněz... Ale asi jo, asi je to docela dobrý, je to tak slaďoučký, až je z toho člověk přeslazenej tak, že ani nemá chuť na čokoládu =D. Ale asi nejsem moc objektivní, ono se na to dívat, když je člověk čerstvě po rozchodu, není zrovna to pravé ořechové.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 2:55 am

V kině to už neuvidíte (naštěstí, do kin šla zkrácená verze), ale rozhodně si sežeňte DVD "tenkrát v Americe". Milé dámy, stojí to opravdu za to. není to nic brutálního, naopak romantické duše si tam najdou své. Jen si na to vyšetřte trochu víc času než jste zvyklé, trvá to bezmála 3 hodiny a 40 minut (původně to mělo být 6 hodin)
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Sponsored content





biograf :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: biograf :-)   biograf :-) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
biograf :-)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Kulturní vyžití-
Přejdi na: