Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Darování spermatu?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeSun May 09, 2010 10:31 pm

Jak se divate na darovani spermatu? Pred par dny se mi pritel o tom zminil, ze by treba i zasel, cetl, ze za to davaji asi 2000Kc. Ale tak nejak jsem zjistila, ze by mi nebylo prijemne, kdyby daroval sperma. I kdyz by to nejspis nejakemu paru pomohlo, zacala jsem premyslet o tom, ze by mi nebylo prijemne vedet, ze ma nejspis nekde na svete sve dite.
Vzdy jsem to brala jako dobrou pomoc pro jine pary, ale jakmile jsem to mela resit se svym partnerem, uz mi to tak skvele neprislo.

Tak jak se na to divate vy? Nebylo by vam divne pomysleni, ze ma vas pritel nekde na svete sve dite, ktere nema s vami?
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeTue May 11, 2010 2:39 pm

Tady jde právě o to pomyšlení, ono je lepší některé věci nevědět, že. Kdyby mi o tom řekl, netvářila bych se nadšeně, ale pokud by do toho fakt chtěl jít ale jen kvůli tomu že chce pomoct a ne kvůli prachům, tak bych se s tím smířila. Pokud by to mělo být jen kvůli penězům, tak by mě teda naštval a nesouhlasila bych s tím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeTue May 11, 2010 7:56 pm

jj prave. Mi to tak prave prislo, ze mu vic jde o ty penize nez o tu pomoc. Ale jsem rada, ze si o tom se mnou napred promluvil a pochopil, ze mi to neni prijemne, tak to uz zavrhl a nikam nepujde.
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeThu May 13, 2010 11:52 am

Ne? Tak to je dobře, že se takhle nakonec rozhodl, když si myslíš, že by to bylo kvůli těm penězům. 2 000 mi přijde jako směšná částka na to si dělat zbytečně zle a mít někde dítě jen kvůli tomu, že jsem byl tenkrát student/měl daleko do výplaty.
Ale je moc pěkné, že respektoval to, že se ti to zrovna moc nezamlouvá Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeThu May 13, 2010 11:26 pm

NO,tak pokud by se cukal mít dítě se mnou a chtěl by jít darovat,tak bych ho zmydlila,ale jinak bych nad tím přemýšlela.Teď těžko říct,když se to člověka netýká-vim,že ten můj by tam nešel ani náhodou,takže si to moc představit neumím.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 2:42 am

Co je zlého na tom darovat sperma? Ať už pro peníze nebo jen z dobré vůle?
Neberu - pokud to bude pracháč, co ty 2000,- ani nepozná a půjde pro prachy? To je skrblík a ruce pryč.
Ale běžný člověk, který žije takžíkajíc z ruky do huby, tomu to jen pomůže. Nehledě na to, že většina z nás by (pokud by nebyla nouze) po těch penězích sáhla, aby vám (našim partnerkám) koupili nějaký dárek

Moonrose: kde vidíš to zlo? Jediné "zlo" je to, že ten člověk může žít s tím, že někde na světěě má dítě a nic o něm neví. Ale jinak žádné zlo není. Rodič by se nikdy neměl dozvědět, kdo je dárcem a dárce by neměl nikdy vědět, kdo byl potřebný.
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 10:24 pm

Jirka napsal:
Co je zlého na tom darovat sperma? Ať už pro peníze nebo jen z dobré vůle?
Neberu - pokud to bude pracháč, co ty 2000,- ani nepozná a půjde pro prachy? To je skrblík a ruce pryč.
Ale běžný člověk, který žije takžíkajíc z ruky do huby, tomu to jen pomůže. Nehledě na to, že většina z nás by (pokud by nebyla nouze) po těch penězích sáhla, aby vám (našim partnerkám) koupili nějaký dárek

Moonrose: kde vidíš to zlo? Jediné "zlo" je to, že ten člověk může žít s tím, že někde na světěě má dítě a nic o něm neví. Ale jinak žádné zlo není. Rodič by se nikdy neměl dozvědět, kdo je dárcem a dárce by neměl nikdy vědět, kdo byl potřebný.
no jo,ale těžko soudit,když jsi z "opačného břehu" a ještě nejsi v její situaci.Ženský jsou prostě citlivější a ne každá dokáže všechno zkousnout a žít jakoby nic.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 3:38 pm

Jirka napsal:

Moonrose: kde vidíš to zlo? Jediné "zlo" je to, že ten člověk může žít s tím, že někde na světěě má dítě a nic o něm neví. Ale jinak žádné zlo není. Rodič by se nikdy neměl dozvědět, kdo je dárcem a dárce by neměl nikdy vědět, kdo byl potřebný.

Jirko, zlo vidím akorát v tom, že by ten muž tam šel s tím, že chce jen peníze. Pokud tam jde z dobré vůle, že chce pomoci, tak jen smekám. Mně tohle prostě přijde jiné než darování krevní plazmy. Sem jde ten muž do toho s tím, že pak bude po světě někde běhat jeho dítě, a pokud to udělá jen pro peníze, tak mi to přijde neetické. Toť jen můj názor Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Sponsored content





Darování spermatu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darování spermatu?   Darování spermatu? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darování spermatu?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Duše-
Přejdi na: