Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Přípravky pro posílení paměti

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Iris

Iris


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 04. 10
Age : 33

Přípravky pro posílení paměti Empty
PříspěvekPředmět: Přípravky pro posílení paměti   Přípravky pro posílení paměti Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:15 am

Ahoj...Mám právě před maturitou, a tak uvažuju o koupi nějakého přípravku pro posílení paměti...Nejspíš Lecithin, protože zároveň údajně působí proti celulitidě a pomáhá při "zdravém hubnutí" Smile, ale samozřejmě nejdůležitější je posílení paměti a zvýšení schopnosti se učit, soustředit.Nečekám nějaké zázraky, ale přece jen doufám, že by se nějaké příznivé účinky dostavit mohly Smile.
Nemáte s tím někdo zkušenosti ?? Pomohlo mám někdy něco takového ??? Jaký přípravek by jste doporučily ??? Smile.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Přípravky pro posílení paměti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přípravky pro posílení paměti   Přípravky pro posílení paměti Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:18 pm

Redbull Very Happy ten je brzkokurenční při učení lol! neee,tak nejlepší je vyhytat si správnoud obu,kdy ti to leze do hlavy samo a to se pak učit.
A na hlavu je také prý ginko biloba,ale nezkoušela jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
 
Přípravky pro posílení paměti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Studium a zaměstnání-
Přejdi na: