Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Plány na léto a na prázdniny

Goto down 
+3
Jirka
Angelique
Dizinka
7 posters
AutorZpráva
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 12:59 pm

Už plánujete nějakou dovolenou nebo něco, co v létě podniknete?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 11:18 pm

Tak nějaké plány už v hlavě mám a záleží hodně na příteli.Ale určitě bych chtěla s kámoškou na týden na nějaký cvičení k moři nebo třeba po krásách čr,pak s přítelem k moři a taky v neposlední řadě za rodinou do Chebu.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 5:02 am

tak až budeš v chebu, tak zajeď do Aše na kafe Cool
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 11:57 am

Angie, tak to se máš, jestli pojedeš letos dvakrát k moři Smile
já už tak nějak vím termín dovolené, ale co se bude dít, to se teprve uvidí, a hlavně taky podle financi Smile


Naposledy upravil NICOL dne Sun May 31, 2009 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 1:35 pm

NICOL napsal:
Angie, tak to se máš, jestli pojedeš letos dvakrát k moři Smile
já už tak nějak vím termín dovolené, ale co se bude dít, to se teprve uvidí, a hlavně taky podle financi Smile
jinak pujdu o prázdninách za svědka na svatbu nejlepší kamarádky Smile

No tak zatim to jsou jen plány,teď ještě aby vyšly Laughing

Jirka napsal:
tak až budeš v chebu, tak zajeď do Aše na kafe Cool

NO jasně a k tomu koukej připravit sušenky Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 5:44 pm

Byla bych moc ráda, kdyby sme jeli k moři, tak snad to vyjde. Jinak nemám žádný speciální plány, spíš tak jako každej rok - festivaly, chaty, koupání...
Návrat nahoru Goto down
Annie




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 19. 05. 09
Age : 36

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeSat May 23, 2009 8:16 pm

S kamarádkou plánujeme víkendový nakupovací výlet do Prahy, ale uvidím, co finance Cool a jelikož jsem bez přítele a většina kamarádů jsou mimo nebo mají své plány, tak asi budu celý prázdniny vydělávat, abych se měla od října na škole dobře Laughing sice ještě přesně nevím kde... ale doufám, že něco se najde Laughing
Návrat nahoru Goto down
Poppy




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 30. 05. 09

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeSat May 30, 2009 11:47 am

Letos moc plánu nemám,nenašla jsem brigádu,takže to bude hlavně po finanční stránce o ničem Sad Nejspíš pojedeme s přítelem jenom na Slovensko a někam na víkend po čr... Smile
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeSat May 30, 2009 3:05 pm

Poppy, já jsem na tom podobně, nejspíš taky nic neseženu. Tak budu apoň jezdit k prarodičům, tam je práce až moc.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeSun May 31, 2009 7:25 pm

A já bych ráda jela letos s přítelem jen tak někam po čr, třeba by se mi moc líbilo někam na hory na víkend. Smile
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeSun May 31, 2009 11:46 pm

Angelique napsal:

Jirka napsal:
tak až budeš v chebu, tak zajeď do Aše na kafe Cool

NO jasně a k tomu koukej připravit sušenky Twisted Evil

A jaké preferuješ? Cool

Jinak k tématu - budu hooodně pracovat. A výlety jestli budou, tak spíš víkendové po ČR. Dovolenou jako takovou - jeden týden jsem právě strávil na opravě tatovo auta a další za týden mě čeká výletování po ČR. Jenom nevim kam mě cesta zavede. (respektive vím jen o tom, že v pondělí a v úterý musim být v plzni, v ú tělám přijímačky na vš, tak mi držte palce)
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 10:02 pm

Jirka napsal:
Angelique napsal:

Jirka napsal:
tak až budeš v chebu, tak zajeď do Aše na kafe Cool

NO jasně a k tomu koukej připravit sušenky Twisted Evil

A jaké preferuješ? Cool

Jinak k tématu - budu hooodně pracovat. A výlety jestli budou, tak spíš víkendové po ČR. Dovolenou jako takovou - jeden týden jsem právě strávil na opravě tatovo auta a další za týden mě čeká výletování po ČR. Jenom nevim kam mě cesta zavede. (respektive vím jen o tom, že v pondělí a v úterý musim být v plzni, v ú tělám přijímačky na vš, tak mi držte palce)
Tak nejradši jsem měla kokosové clubky-máslové tmavé sušenky od Opaie,ale ty debilové je přestaly vyrábět,tak teď aspoň ty máslové světlé geek
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:18 pm

Ja jsem byla s pritelem pod stanem na nasi oblibene Palave. Super sme si to uzili.. Pocasi nam vyslo. Smile Jinak jezdime po vyletech nebo se chodime koupat. V nedeli jsme byli na mistnim festivalu. V cervenci jsem jezdila hodne pomahat k babicce.. a bohuzel nam umrel pejsek. Crying or Very sad No a v zari bude mozna brigada a taky by ke me mela na par dni prijet kamoska, se kterou se moc nevidim. No a pak huraa do skoly. Neutral Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plány na léto a na prázdniny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plány na léto a na prázdniny   Plány na léto a na prázdniny Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plány na léto a na prázdniny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: