Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hledám slečnu

Goto down 
+2
Tulasí
neservac
6 posters
AutorZpráva
neservac




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 02. 09

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:22 pm

Hledám krásnou, hodnou, milou slečnu, která ráda pere, žehlí, vaří, meje nádobí, uklízí a umí vyměnit sem tam nějakou tu žárovku... Je dobrá v posteli a umí po tom mlčet a nechat mě spát. Musí být věrná, ale když Já uklouznu, musí se umět podívat vedle. Mám raději abstinentky a nekuřačky, stačí kolik toho vypiju a vykouřím já! Na věku nezáleží.
Návrat nahoru Goto down
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:39 am

Jako vtip dobrý Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:58 am

Pošleme ho do Středověku, do sexshopu pro umělinu a nebo do pr...? lol!
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
neservac




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 02. 09

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 1:55 am

Angelique napsal:
Pošleme ho do Středověku, do sexshopu pro umělinu a nebo do pr...? lol!

Můžu se na něco zeptat?
Máš nějakýho chlapa? -Budu předpokládat, že jo.. (Každá většinou nějakýho má, dokud nemá mě!)
-Žijete spolu?
--Miluješ ho? -Pokud mu neděláš (a ráda) vše, jak sem psal, Tak asi ne dost! Řekl bych, že tě tedy není schopen ve vztahu naplnit, něco vám schází, tedy není všechno v pořádku... Pak chápu, že se brojíte. Neznáte to!

Vše je o dobrovolnosti, když žena po stránce emocionální, fyzické ani materiální nestrádá, dělá to vše z lásky, dobrovolně a nic jí na tom nepřijde divný... Proto co požaduji, zkušená pochopí, co nabízím! Nemám potřebu se přetvařovat... Wink
Návrat nahoru Goto down
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 3:47 pm

Tady není seznamka, zkus to jinde Wink

Pro Ange-Možná bych změnila popisek u této sekce, zaprvé nesouhlasím s tím, že chlapi jsou "pány tvorstva" (i když chápu, že to má být nadsázka : ) a za druhé to pak přitahuje takové lidi.
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:32 am

Laughing

Z toho co píšeš to vypadá, že seš moc náročný.. Proto ti asi dělá problém najít si nějakou slečnu. Možná by bylo ještě dobré uvést co nabízíš ty. lol! A jinak myslím, že tady žádnou slečnu nenajdeš, jak píše Tulasí..
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 11:47 am

Tulasí napsal:
Tady není seznamka, zkus to jinde Wink

Pro Ange-Možná bych změnila popisek u této sekce, zaprvé nesouhlasím s tím, že chlapi jsou "pány tvorstva" (i když chápu, že to má být nadsázka : ) a za druhé to pak přitahuje takové lidi.

Máš pravdu,přejmenuji to,aby to nepřitahovalo omezence-jaký zvolíme název? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 9:57 pm

Angelique napsal:
Tulasí napsal:
Tady není seznamka, zkus to jinde Wink

Pro Ange-Možná bych změnila popisek u této sekce, zaprvé nesouhlasím s tím, že chlapi jsou "pány tvorstva" (i když chápu, že to má být nadsázka : ) a za druhé to pak přitahuje takové lidi.

Máš pravdu,přejmenuji to,aby to nepřitahovalo omezence-jaký zvolíme název? Very Happy

Navrhuju třeba "místo pro tu lepší polovičku lidstva" ?? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 10:00 pm

neservak: Koukám máš poněkud náročné požadavky. Zkus to skromněji, jako já: já totiž hledám hraběnku s asi tak 10mil. Eur na kontě a rozsáhlými majetky, věk ideálně kolem 80-100let a 40°C horečky. Jsem ochoten se hned oženit geek
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
neservac




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 02. 09

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 6:42 am

Jirka napsal:

Navrhuju třeba "místo pro tu lepší polovičku lidstva" ?? Laughing Laughing Laughing
sunny

Jirka napsal:
neservak: Koukám máš poněkud náročné požadavky. Zkus to skromněji, jako já: já totiž hledám hraběnku s asi tak 10mil. Eur na kontě a rozsáhlými majetky, věk ideálně kolem 80-100let a 40°C horečky. Jsem ochoten se hned oženit geek

Jj, každej peníz se počítá, takže tím bych nepohrd... Jsem rád, že pracuju pro zábavu a peníze jsou jako bonus který mi vystačí na solidní život, aby moje ženy nestrádaly, ba naopak mohly být rozmazlovány... S bohatou stařenkou bych se nudil...

Jinak tady padlo, že tady žádnou nenajdu... :-D 3 ženy tu reagují pomalu házením kamenů, ale dvě z nich mi už mimo píší. To je přesně ono. Každou to nakonec láká! ;-)
-To je přesně to ženské pokrytectví, před sebou se dělají, jak je to špatný.. Ale nakonec jen pro to, aby ostatní odradily a neměly konkurenci... :-D Omlouvám se za indiskrétnost, ale tohle sem si nemohl odpustit. :-D
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 1:24 pm

neservac, no já jsem ale mluvila o těch, co jsou tady zaregistrované, ptž vím, že jsme tady všechny zadané.. jestli ti píší nějaké anonymky, to je pak něco jiného..
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeTue May 05, 2009 11:01 am

hele,oucyl už zmizel lol!
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeWed May 06, 2009 8:17 pm

asi už slečnu našel, když měl přece tolik zájemkyň Laughing
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeFri May 08, 2009 12:37 am

jo to je fakt lol! hele ale to na něj bonznu,po tom mým vsýtupu tady mi napsal,že to sem dal jako aby nás popohal,abysme se prej nenudili,ale stejně měl divný kecy scratch
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeFri May 08, 2009 1:23 pm

Angelique napsal:
jo to je fakt lol! hele ale to na něj bonznu,po tom mým vsýtupu tady mi napsal,že to sem dal jako aby nás popohal,abysme se prej nenudili,ale stejně měl divný kecy scratch

Tak každopádně měl zvláštní způsob zábavy. bounce
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:46 pm

Dizinka napsal:
Angelique napsal:
jo to je fakt lol! hele ale to na něj bonznu,po tom mým vsýtupu tady mi napsal,že to sem dal jako aby nás popohal,abysme se prej nenudili,ale stejně měl divný kecy scratch

Tak každopádně měl zvláštní způsob zábavy. bounce

No to sakra Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Iris

Iris


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 04. 10
Age : 33

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: :   Hledám slečnu Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:33 pm

Proč mám pocit, že to ten i.d.i.o.t. myslel vážně Very Happy ?? Jestli jo, pak bych ho jednoznačně označila za sobce...takoví muži by vůbec neměli existovat Smile.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 11:36 pm

Irsen napsal:
Proč mám pocit, že to ten i.d.i.o.t. myslel vážně Very Happy ?? Jestli jo, pak bych ho jednoznačně označila za sobce...takoví muži by vůbec neměli existovat Smile.
Myslim,že už neexistuje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Iris

Iris


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 04. 10
Age : 33

Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitimeSun May 02, 2010 3:58 pm

Angelique napsal:
Irsen napsal:
Proč mám pocit, že to ten i.d.i.o.t. myslel vážně Very Happy ?? Jestli jo, pak bych ho jednoznačně označila za sobce...takoví muži by vůbec neměli existovat Smile.
Myslim,že už neexistuje Very Happy



Aspoň že tak Smile Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledám slečnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám slečnu   Hledám slečnu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám slečnu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Mužský pohled na svět-
Přejdi na: