Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Valentyn...

Goto down 
+2
Jirka
ka-t-ie
6 posters
AutorZpráva
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:30 pm

Valentyn? Slavite ho? Nebo ho povazujete jen za nejaky americky svatek a raj pro prodavace? Cool
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 11:16 pm

hehe... no slavit asi ne... ale kytičku určitě... jen škoda, že mi to vždy vyjde tak, že není pro kytičku příjemkyně,,, tak vlastně vůbec
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 12:57 pm

Valentýn si připomínáme jen tak symbolicky. Nějakou maličkostí se podarujeme. Za 10 dní po Valentýnu máme výročí.. to je pro nás větší důvod k oslavě. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 10:19 pm

tomu mýmu je jedno jestli je všední den nebo Valentýn,nikdy nic nenosí,takže když nezačnu já,tak se nic neslaví.včera jsem dostala po třech týdnech k svátku dáreček.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 12:05 pm

Ráj pro prodavače je to určitě, ostatně stejně tak jako každý jiný svátek Smile mně to přijde až vtipný když se podívám 14.2. do obchodu a u přáníček je fronta stejně tak u sladkostí, nebavilo by mě se tam s ostatníma xlidma přetahovat o nějaké veci.

Dáváme si dárky spíš po celý rok..

A jak píše Dizinka, výročí je pro nás mnohem důležiitější, to svoje rituály máme Smile

A spíš než svátek Valentýna mi přijde hezká tradice prvního máje..
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 1:02 pm

Tak ja se pridam taky...
Muj pritel tohle taky neslavi, ja jsem Valentyna vlastne nikdy taky moc neslavila, protoze vetsinou ti kluci nechteli nebo jsem nikoho nemela... Ted po dlouhe dobe nekoho mam a stejne ten den budeme kazdy jinde...
A vyroci jsme poradne jeste nemeli, tak jsem zvedava, jestli si pritel vzpomene aspon na tohle Laughing
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 10:41 am

Taky neslavime. No jsme spolu dva roky. Ten prvni to jsme šli na valentyna na večeři ale to šel asi jen kvuli tomu že jsem řekla že je valentyn a že zajdem na večeři..a on že tak jo. No a další rok jsem to nechala na něm at se vyjádří no tak jsem nic neříkala a on přišel sam že je vlastně valentyn a jestli to budem slavit nebo jak ale ze si mysli ze je to stupidni svatek a tak..tak jsem to nechala tak..vlastně jsem ten svatek taky nikdy neslavila..protoze zrovna na valentyna jsem nikdy neměla kluka..vlastně je to ujety..milujeme se celej rok a nepotřebujem k tomu svatek..když už tak si pak radši pořadně užijem výročí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Valentyn... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valentyn...   Valentyn... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Valentyn...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: