Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zarlivost a odlouceni

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 9:51 pm

Vim, ze je to spatna vlastnost, ale posledni dobou zarlim hodne Neutral U svych byvalych jsem nikdy tak moc nezarlila, rekla bych spis, ze skoro vubec, ale ted co mam sveho milacka, tak si nemuzu pomoct.
Nekdy me to uplne uzira Neutral ale zaroven vim, ze nemam proc zarlit, protoze verim, ze me pritel hodne miluje a mysli to se mnou vazne.
A nejhorsi je, ze kdyz se podivam na sebe, tak mam plno kamaradu, na ktere by pritel mohl zarlit, ale bud nezarli vubec, nebo to na sebe neda znat a kdyz uz neco rekne, tak mi prijde, ze to mysli jen ze srandy a vubec mu nic nevadi.
Nekdy bych byla radsi, kdyby aspon trosku zarlil a ja abych zarlila min a verila, ze kdyz potka nejakou peknou holku tak, ze me kvuli ni neopusti... Nejspis se jen bojim, ze bych ho mohla ztratit Sad
A to jeste by chtel pristi rok odjet na 10 mesicu s kamosem do Finska za praci. To se asi zblaznim, kdyz bude tak daleko. Bud se zblaznim steskem nebo zarlivosti Mad Vzdy kdyz si uvedomim, ze mi asi vazne odjede, tak jsem z toho pomalu na prasky, se strasne bojim, ze uz to potom nebude jako driv, kdyz se tak dlouho neuvidime Neutral nebo ze me tam s nekym podvede (coz se ani nemusim pak dovedet). Proste to bude neco strasneho.

Taky zarlite? A myslite si, ze po dlouhem odlouceni muze byt vztah stejny jako tomu bylo pred tim? Question
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:38 am

Źárlím,ale myslím si,že ve zdravé míře-mírný žárlivost je myslím na místě v každém vztahu.co se týče toho odloučení,tak já bych nemohla-ať je to jakýkoliv důvod.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:52 am

Pro me je to odlouceni taky strasne nepredstavitelne a jestli na to prijde, tak mu reknu, ze se bojim, ze to uz nebude takove jako driv... po 10ti mesicich si budeme strasne cizi, ale ja ho nechci a nehodlam ztratit Sad
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:57 pm

Já jsem taky jistila, že na mého přítele žárlínm víc než kdy na někho jiného Neutral
Taky bych to nejradši někdy potlačila, ale nějak to nejde, no..
Myslím, že zdravá míra je fajn, ale když už jsou kvuli tomu problémy a hádky tak už asi ne Neutral

a to odloučení na déle jak měsíc bych tedy asi nezvládla.
Asi je to zkouška, zda je ten vztah natolik pevný, že vydrží, ale když spolu jste docela krátce,tak bych se taky bála.
A ty s nimi jet nechceš?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:37 pm

ka-t-ie napsal:
Pro me je to odlouceni taky strasne nepredstavitelne a jestli na to prijde, tak mu reknu, ze se bojim, ze to uz nebude takove jako driv... po 10ti mesicich si budeme strasne cizi, ale ja ho nechci a nehodlam ztratit Sad

Pokud se v těch 10-ti měsících neuvidíte ani jednou,tak nepočítej s dobrým koncem,ikdyž ho sebevíc miluješ,tak bohužel i tady platí "Sejde z očí,sejde z mysli"
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:48 pm

NICOL: ja bych s nimi i jela, jenomze zrovna v ten rok budu delat bakalare a to se mi nechce prerusit Rolling Eyes oni budou mit ted uz po bakalarovi, chteji tam jet nekdy v prosinci nebo v lednu, takze nejspis si o rok posunou magisterske studium.

Jako on mi rikal, ze bych za nim aspon na tyden zajela. A porad rika, ze je to velka sance a ze se pak budeme mit v budoucnu dobre, kdyz mu to vyjde... Je pekne, ze mysli do budoucna, ale jemu asi nedochazi, ze 10 mesicu je vazne hodne Sad Zatim to sice neni jiste, ale jakmile mi oznami, ze tam vazne pojede, tak se mu to asi budu snazit rozmluvit Neutral Pro me je dulezitejsi nas vztah a ne to, jestli budeme mit v budoucnu trochu vic penez Sad

A co byste delali vy? Prece mu nemuzu dat potom ultimatum, ze pokud pojede, tak je konec Sad
Nebo neco v tom smyslu "jestli me opravdu milujes, tak nikam nepojedes" Sad
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:49 pm

o ultimátum je asi blbý,ale když už bych pak nevěděla oc,tak bych mu totakhle naznačila.tky mohl počkat a ne si jít tvtrdě za svým-přijd emit o trochu sobecké.měl se s teobu domluvit ane ti to oznámit,takhle to nefunguje,když jste pár,tak se tak taky máte chovat.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 1:04 pm

Angelique napsal:
o ultimátum je asi blbý,ale když už bych pak nevěděla oc,tak bych mu totakhle naznačila.tky mohl počkat a ne si jít tvtrdě za svým-přijd emit o trochu sobecké.měl se s teobu domluvit ane ti to oznámit,takhle to nefunguje,když jste pár,tak se tak taky máte chovat.

Jenze on tohle s tim kamosem planoval uz delsi dobu, to jsme spolu jeste nebyli Neutral neni to zadny novy napad... a vzdy kdyz o tom s nim chci mluvit, tak to skonci tak, ze ja brecim a on mi rika at se s tim ted netrapim, ze je to jeste daleko a ze to vsechno jeste neni jiste No
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 3:29 pm

Tak to Ti Katie moc nezávidím a popravdě nevím moc, co se dá v tomhle poradit.Mohla by jsi jet s nimi, ale nechceš přerušovat školu, a on na tebe jistě asi taky nepočká, než to budeš mít hotové?:-(

To je hezké, že si udělali plány s kamarádem, ale to jste ještě nebyli spolu, nevěděl co bude, teď je situace přeci jiná a jestli nechce ztratit Tebe, tak by se Tě minimálně měl zeptat co si o tom myslíš a diskutovat o tom s Tebou, a ne to oddalovat, protože jsou ty hovory nepříjemné..pak Ti řekne za týden jedu...a to bude určitě na Tvoji psychiku super:-(
Chtělo by to si o tom popovídat, zkusit to v klidu, říct mu, že tě to trápí, že máš strach, že ho ztratíš, že za takovou dobu se můžete odcizit, že to nechceš...
To, že bys za nm přijela, je hezký..ale to bys tam musela jezdit každý měsíc, a na to asi finance nebudou:-(
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 3:54 pm

No prave... ja bych za nim mohla prijet mozna tak jednou, coz je behem 10ti mesicu jakobych tam vubec ani nebyla Sad

ani nevim, jak moc je to jiste, myslim, ze berou do toho finska vzdy jen 2 lidi z oboru... tak treba jim to nevyjde, ne, ze bych jim to neprala, ale radsi bych ho mela u sebe :-(
Mozna kdybych pockala, az to bude uplne jiste, ze vybrali zrovna je, tak bych mu rekla, ze nechci, aby jel. I kdyz on to vi moc dobre...
Kdyz jsme u nich doma byli na Silvestra, tak jeho mamka o tom Finsku zacala mluvit a mne bylo do breku Sad Pry jestli na nej pockam...

Jasne, ze bych na nej pockala, ale otazkou je, jestli on me jeste po takove dobe bude chtit Sad
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 4:22 pm

Tak to je ale těžké, samozřejmě, že řekneš, že na něj počkáš..jenže kdo Ti zaručí že po těch 10ti měsících odloučení budete stále stejně zamilovaní a vztah to nenaruší...ono to je těžké, je ti smutno, chybí ti ten druhý pak se lehce stane že jeden z vás může udělat nějakou hloupost(nevěra)...

ale pokud je to ted teprve ve fázi vybirání, tak držím palečky, aby vybrali někoho jiného Embarassed ještě není nic jisté Wink
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 4:28 pm

NICOL napsal:
Tak to je ale těžké, samozřejmě, že řekneš, že na něj počkáš..jenže kdo Ti zaručí že po těch 10ti měsících odloučení budete stále stejně zamilovaní a vztah to nenaruší...ono to je těžké, je ti smutno, chybí ti ten druhý pak se lehce stane že jeden z vás může udělat nějakou hloupost(nevěra)...

ale pokud je to ted teprve ve fázi vybirání, tak držím palečky, aby vybrali někoho jiného Embarassed ještě není nic jisté Wink

Dekuju, taky budu doufat, aby mu to nevyslo Embarassed ale pssst silent I love you
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 6:55 pm

JASNĚ... silent Wink
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:37 pm

Já si myslim,že bude trochu pozdě muříkat že nechceš aby jel až tehdy,až ho vyberou,protože to už necouvnw-řekni mu to hned,na co chceš čekat?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:43 pm

Angelique napsal:
Já si myslim,že bude trochu pozdě muříkat že nechceš aby jel až tehdy,až ho vyberou,protože to už necouvnw-řekni mu to hned,na co chceš čekat?

Ono je to tezke... on totiz moc dobre vi, ze nechci, aby nekam jel, ja mu to rikam vzdy, kdyz se o tom nekdo zmini Sad

Ted budu resit dalsi problem... jak jsem tu uz nekde psala, tak spolu bydlime na byte, kde ja mam (zatim) vlastni pokoj a on s kamosem je vedle v pokoji (neptejte se me, proc neni se mnou v pokoji, to je na dlouho).
Jenze dneska mi volal ten kamos, ze se ozvala nejaka holka na bydleni... ja totiz jsem v pokoji pro dva, takze to vypada, ze budu mit novou spolubydlici. A uz mi to zas zacina srotovat v hlave, s mym stestim to bude ta nejhezci holka, co muze byt a beztak nebude ani blba... a ja uz mam v hlave ten debilni scenar, ze jakmile prijde, tak kluci na ni oci nechaji a ja zesilim Evil or Very Mad

edit: tak nakonec ma potencialni nova spolubydlici nedorazila, takze jeste uvidime...

Ale vcera vecer pred spanim, jsme se nejak dostali na ten odjezd... On rikal, na co vsechno se tesi a ja jsem rekla neco jako: "A tesis se, az mi reknes, ze nejedes do Finska?" A on prvni co rekl bylo: "Tak to se bohuzel nestane milacku." Takze tam pojede Sad Samozrejme jsem zacala brecet a nevyslo ze me nic rozumneho a on se jeste tak blbe ptal: "Copak je?" No co asi! pak rekl, ze az po tech 10 mesicich prijede, tak ze pak budeme uz spolu cely zivot. To je sice hezke, ale co kdyz prijede a my se kvuli tomu rozejdeme Sad Asi mi nic jineho nezbyva, nez uz se na to pomalu pripravovat. Sice az vazne odjede, tak se nejspis psychicky zhroutim, ale budu to muset nejak prekonat, protoze to budu mit pred sebou bakalarku a statnice, takze se budu muset pak nejak vzchopit. Do vcerejska jsem mela jeste takovou nadeji, ze o tom bude premyslet, ale ted uz vim, ze tam vazne chce jet Sad
Je sice pekne, ze uz od jeho rodicu mame dokonce slibeny byt ve meste, ze nam ho nechaji, az dostudujeme :-) Doufam, ze do te faze spolu dojedeme Sad
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 11:03 am

Katie, tak třeba tím , jak říkal, že se to bohužel nestane, nemyslel, že je to už 100%, ale spíš že by chtěla aby to tak bylo.. Ještě ho přece nevybrali...?

A tebe se nezeptají, jestli ti nebude vadit, že ti do pokoje nastěhují spolubydlící?

A proč že to nebydlíte s přítelem v jednom pokoji? Embarassed
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 12:08 pm

NICOL: No nakonec s tim Finskem to asi tak hrozne nebude :-) on se mi totiz teprve vcera priznal, ze berou JEN 8 ZE STREDNI EVROPY flower coz mi nikdy nerekli, takze mam velkou sanci, ze nikam nepojede, i kdyz vim, ze by moc rad...

No a s tim bytem je to takove slozite... Oni tu bydleli uz tri kluci a meli volny jeste jeden pokoj dvojluzak... No a za ten dvojluzak se plati celkove pres 5000 vcetne vsech nakladu... za jednotlivce chteji 2600. Ja jsem vedela, ze tu nebudu moct byt sama v tom pokoji a vedela jsem, ze driv nebo pozdeji budu mit spolubydlici, jenze ja bych radsi kluka nez holku Embarassed uz kvuli tomu, aby se prave nestalo, ze by se do ni pritel zamiloval nebo ona do nej... On pritel zas nechce moc toho kluka, ale pro me je to lepsi, ja vim, ze ho miluju nadevse a ze me nikdo jiny nezajima, ale nevim, co by se jemu honilo hlavou, kdyby tu byla nejaka holka...

No a proc nebydli se mnou v pokoji? Za prve proto, ze by musel platit vic, nez ted plati a za druhe proto, ze s tim jeho kamosem jsou jako siamcata a tezko je odloucit a ten kamos by do toho sveho pokoje nejspis nikoho ciziho nechtel... Ale mi to celkem vyhovuje, kdyz potrebuju, tak jsem sama :-)
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 11:16 pm

NO nezlob se na mě,ale ten tvůj přítel mi vůbe cnepřijde tak oddanej jako ty jsi jemu,tohle moc dobře do budoucna nevidim-jsou to maličkosti,ale takový maličkosti rozbily nejednomu páru známých vztah.Myslím,že byste si měli otevřeně promluvit o všem,pokdu možno bez emocí,aby pochopil,co to může mít za dopady.člověk,kterej miluje nebude dávat na přední příčku to,jeslti platí o pár stvoek víc nebo míň nebo ten člověkneodjede skoro na rok do tramtárie a v pohodě ještěo tom básní,tohle fakt není moc normální.Promiň,jsem upřímná.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 11:26 pm

Angelique napsal:
NO nezlob se na mě,ale ten tvůj přítel mi vůbe cnepřijde tak oddanej jako ty jsi jemu,tohle moc dobře do budoucna nevidim-jsou to maličkosti,ale takový maličkosti rozbily nejednomu páru známých vztah.Myslím,že byste si měli otevřeně promluvit o všem,pokdu možno bez emocí,aby pochopil,co to může mít za dopady.člověk,kterej miluje nebude dávat na přední příčku to,jeslti platí o pár stvoek víc nebo míň nebo ten člověkneodjede skoro na rok do tramtárie a v pohodě ještěo tom básní,tohle fakt není moc normální.Promiň,jsem upřímná.

V pohode, chapu te... Rolling Eyes
Ono to mozna vyzni takto spatne, neznas ho. On pro me udela prvni posledni, kdyz na to prijde... S tim bydlenim to je sice takove divne, kazdy to rika, ale ja jsem mozna rada, prece jen spolu nejsme jeste moc dlouho a byt spolu od rana do vecera, na to mame jeste cas. I kdyz my tak vlastne pres den stejne jsme, tady jde jen o to, ze on ma veci vedle v pokoji, jinak kdyz je n pocitaci, tak je u sebe, jinak jsme spolu a vecer jsme spolu taky...
A s tim odjezdem... na jednu stranu ho chapu, je mlady a takova prilezitost se jen tak nezahazuje... takze kdyby mu to vazne vyslo, tak bych mu to spis mela prat, on by mi takovou vec taky pral. A pokud nakonec vazne odjede, tak kdyz to zvladneme, tak pak budeme mit uz svuj byt a budeme porad jen spolu... Doufam
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zarlivost a odlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarlivost a odlouceni   Zarlivost a odlouceni Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zarlivost a odlouceni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: