Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Divadlo :)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Divadlo :) Empty
PříspěvekPředmět: Divadlo :)   Divadlo :) Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 8:22 pm

Chodíte do divadla? Na čem jste byli naposledy?

Já chodím do divadla ráda, ale teď už k tomu nemám moc možností.. Hlavně se střední jsme jezdívali do různých divadel v Brně.
Nadosledy jsem byla na Lásky jedné plavovlásky v Huse na provázku.
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Divadlo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divadlo :)   Divadlo :) Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 2:43 pm

Do divadla bych chodila ráda, ale naši mě k tomu bohužel nikdy nevedli, jsou to takoví kulturní barbaři, a do divadla jsem chodila jen se školou, což mi to teda značně znechutilo, ptž ty hry Neutral . Můj sen byl se podívat do Národního, což mi sice škola splnila, ale vzala nás na Naše furianty!!, které jsem předtím četla, byla jsem z nich znechucená a ani zahrané mi to můj názor nevyvrátilo, takže to mi bylo hodně líto.

Jo a vlastně jednou jsem byla s přítelem v Tylově divadle na Zpívání v dešti, a to se mi moc líbilo. To je tedy můj jediný přijemný divadelní zážitek.


Naposledy upravil Moonrose dne Sat Dec 20, 2008 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Divadlo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divadlo :)   Divadlo :) Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 9:36 pm

Napíšu to sem.

Byl jste někde na muzikálu Dracula? On února ho zase začnou hrát a já bych se na něj chtěla hrozně jet podívat..
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Sponsored content





Divadlo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Divadlo :)   Divadlo :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Divadlo :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Kulturní vyžití-
Přejdi na: