Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zkouškové období

Goto down 
+2
Angelique
Dizinka
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 5:57 pm

Studenti, máte nějaký recept, jak přežít zkouškové Question

Mě teď čeká moje první zkouškové období monkey a možná taky poslední..
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 12:02 am

Nestresovat se,nějak to dopadne-taky mi to teď začíná Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 10:31 pm

Angelique napsal:
Nestresovat se,nějak to dopadne-taky mi to teď začíná Twisted Evil

ano, nestresovat se, svatá pravda... Twisted Evil study
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 11:12 am

Já myslím že když se člověk průběžně po dobu studia učil, tak se to dá zvládnout v pohodě..člověk sice má pocit že všechno brzy zapomene, ale stačí si to připomenout a ono se to v té hlavě zezadu zase vyhrabe Smile já jsem se teda naučila(připomněla si) 75% věcí při svaťáku
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 1:45 pm

Nicol, ale maturita je něco jiného než zkoušky na vysoké. Wink
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 9:00 pm

tak to určitě myslela jsem, že je řeč o maturitě. Smile
Návrat nahoru Goto down
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 9:39 pm

Tak jak vam zkousky dopadly? Nebo jeste porad trvaji? study

ja uz mam nastesti po zkouskach, vse jsem zvladla na prvni termin, vetsinou na krasnou dvojku a jsem rada, ze uz je po tom Laughing
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:40 am

Já jsem tak nějak v půlcemám 4 hotový,3 zápočty k zapsání,3 zkoušky před sebou a z toho 1,na kterou se nemusím učit,takže ještě 2 zkoužky,ale bohužel ty nejhorší Rolling Eyes už abych to měla za sebou.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:56 am

Angelique: Tak hodne stesti, urcite to zvladnes Wink
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:38 pm

ka-t-ie napsal:
Angelique: Tak hodne stesti, urcite to zvladnes Wink

Děkuju,ale když jsem viděla otázky z dějin,tak pochybuju-to byste nad tím kroutili lavou,takový blbosti,bože. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:51 pm

Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Angelique: Tak hodne stesti, urcite to zvladnes Wink

Děkuju,ale když jsem viděla otázky z dějin,tak pochybuju-to byste nad tím kroutili lavou,takový blbosti,bože. Rolling Eyes

To tak byva Laughing Ja studuji informatiku obor Vypocetni matematika a nektere ty veci jsou taky desne Laughing Nic mi to nerika, jen se to vzdycky nejak snazim na tu zkousku naucit a na to minimum mi to zatim vzdy nejak vyslo Laughing
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:46 pm

ka-t-ie napsal:
Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Angelique: Tak hodne stesti, urcite to zvladnes Wink

Děkuju,ale když jsem viděla otázky z dějin,tak pochybuju-to byste nad tím kroutili lavou,takový blbosti,bože. Rolling Eyes

To tak byva Laughing Ja studuji informatiku obor Vypocetni matematika a nektere ty veci jsou taky desne Laughing Nic mi to nerika, jen se to vzdycky nejak snazim na tu zkousku naucit a na to minimum mi to zatim vzdy nejak vyslo Laughing

Já byhc se to naučila,jenže v poznámkách to bohužle nemáme.Otázky typu jakou kapacitu měli řecké lázně nebo jak chápali řekové dobro Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
ka-t-ie

ka-t-ie


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 22. 01. 09
Age : 36

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 1:07 pm

Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Angelique napsal:
ka-t-ie napsal:
Angelique: Tak hodne stesti, urcite to zvladnes Wink

Děkuju,ale když jsem viděla otázky z dějin,tak pochybuju-to byste nad tím kroutili lavou,takový blbosti,bože. Rolling Eyes

To tak byva Laughing Ja studuji informatiku obor Vypocetni matematika a nektere ty veci jsou taky desne Laughing Nic mi to nerika, jen se to vzdycky nejak snazim na tu zkousku naucit a na to minimum mi to zatim vzdy nejak vyslo Laughing

Já byhc se to naučila,jenže v poznámkách to bohužle nemáme.Otázky typu jakou kapacitu měli řecké lázně nebo jak chápali řekové dobro Rolling Eyes

nj to ti nezavidim Rolling Eyes ale urcite to dobre dopadne Wink
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 5:29 pm

Ode dneška mám zkouškový za sebou! Juchůů, konečně zase normální život. Laughing

ka-t-ie: takovej hezkej prospěch Smile tiše závidím Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeWed May 06, 2009 8:18 pm

Tak už to zase začíná. Surprised Mad
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeFri May 08, 2009 12:36 am

Dizinka napsal:
Tak už to zase začíná. Surprised Mad

Tak ty dvě zrpávy za sebou jsou super,nejdřív juchů,mám to za sebou a apak tak to zase začíná lol!
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeFri May 08, 2009 1:14 pm

Angelique: no jo lol! rychle to uteklo
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:47 pm

Dizinka napsal:
Angelique: no jo lol! rychle to uteklo

to jo teda.Dnska jsem se učila němčinu,tak jsem na to zvědavá.A hotelnictví nedám,to mi je jasný hned. Mad
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeMon May 11, 2009 11:43 am

Angelique napsal:
Dizinka napsal:
Angelique: no jo lol! rychle to uteklo

to jo teda.Dnska jsem se učila němčinu,tak jsem na to zvědavá.A hotelnictví nedám,to mi je jasný hned. Mad

Zkouška je od slova zkoušet, takže to musíme zkoušet, dokud to nevyjde. Wink Budu držet pěsti!

Mě čeká zkouška už zítra. Chjo.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeMon May 11, 2009 9:33 pm

Dizinka napsal:
Angelique napsal:
Dizinka napsal:
Angelique: no jo lol! rychle to uteklo

to jo teda.Dnska jsem se učila němčinu,tak jsem na to zvědavá.A hotelnictví nedám,to mi je jasný hned. Mad

Zkouška je od slova zkoušet, takže to musíme zkoušet, dokud to nevyjde. Wink Budu držet pěsti!

Mě čeká zkouška už zítra. Chjo.

lol! tak to bylo dobrý.No já mám zítra 3 zápočty,se po....asi Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:04 pm

Ange, tak to je teda záhul. Já jsem měla nanejvýš 2 zápichy v jeden den.
Držím pěsti.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeWed May 13, 2009 8:42 pm

Tak to asi trochu pomohlo,jeden vím hned že jsem dala a další dva nevim.Jeden snad jo,ale ten poslední fakt nevim,mám tam minimálně 3 špantý odpovědi,ach jo.A zrovna u toho nejblbějšího profesora Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:33 pm

Tak jakpak vám pokračuje zkouškové? Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 11:10 am

Angelique napsal:
Tak jakpak vám pokračuje zkouškové? Laughing

Od pondělního odpoledne mi začaly sladké prázdniny. cheers Ani jsem nečekala, že všechno dám na poprvé. Kéž by to tak bylo i nadále. Laughing
Jinak mi zkouškové trvalo od 12.5. do 8.6. Zbytek června jsem si nechala pro eventuelní opravy.

A co ty, Ange? Jak seš na tom?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 10:25 pm

Tak to se máš,tiše závidím. Já mám před sebou ještě jednu ústní z Managementu cestovních kanceláří a druhou písemnou z Techniky cestovního ruchu. dnes jsem byla na Dějinách kultury a bylo to těžký jakop rase,tak nevim jestli náhodou nebudu muset jít podruhý.
Jinak ten management je drsnej-zatim to dali z dvaceti idí 3-prostě musíme umět na 100% jinak letíme affraid takže si ho nechávám až na konec.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Sponsored content





Zkouškové období Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouškové období   Zkouškové období Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zkouškové období
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Studium a zaměstnání-
Přejdi na: