Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Knírek :-(

Goto down 
+3
Angelique
Dizinka
zollynka
7 posters
AutorZpráva
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 7:20 pm

Trápí to taky některou z Vás? Mam tam takovy černý chmíří no a už docela dlouho mě to sere ale bojim se to vytrhat že by to narostlo třeba horší nebo tak. Po nějaky době jsem se s tím smířila ale nedavno mě dožralo když si kamoš ze mě udělal srandu že mi začíná růst. Mad

Mate s tím taky problem? Jestli jo jak to řešíte? Laser nepřipada rozhodně v úvahu bo je to drahé. Mate někdo zkušenosti s voskem? A děláte si to sami nebo radši u kosmetičky..?
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 9:23 pm

Nejdřív bych asi zkusila tu kosmetičku. Wink
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 11:31 pm

kamarádka si jednou z hecu enchala voskem ztrhnout chmíří nad horním rtem a teď na to musí chodit pořád a nadává jak je blbá že si to nechala udělat.Ale prý to jde si nechat jen obarvit,že tonebude tak vidět,tak se zkus poptat na to.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:31 am

kámoška používá nějaký ten depilační krém,vyrábí se přimo pro tyhle partie..
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 5:56 pm

Angelique - no právě..pak tam budu muset chodit pořád..a ta kamoška..jde to vidět když ji to pak začína růst znova? Nenaroste to hustčí? No to obarveni neni špatný nápada jenže blbe je když použiju mejkap že stejně na těch chloupkach se to usadi a i když to bude obarvene tak diky tomu mejkapu tam ten naznak bude.. Neutral
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 5:57 pm

Nicol - a nevíš jak se ten krem jmenuje? Má s tím dobré zkušenosti? Žadné vyrážky a a co když to pak začne růst? A jak dlouho ji to vydrží tím kremem?
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:21 pm

Já bych řekla, že vosk a depilační krém mají stejný efekt (že to po nějakým čase začne znovu růst Neutral), i když podle mě by to ztrhnutí voskem mohlo vydržet dýl.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 11:02 pm

zollynka napsal:
Angelique - no právě..pak tam budu muset chodit pořád..a ta kamoška..jde to vidět když ji to pak začína růst znova? Nenaroste to hustčí? No to obarveni neni špatný nápada jenže blbe je když použiju mejkap že stejně na těch chloupkach se to usadi a i když to bude obarvene tak diky tomu mejkapu tam ten naznak bude.. Neutral

Ona už ted na to skoro nchodí,prodlužovala intervai a koupila si kvaltiní makeup,na kterým tonení nijak moc vidě-ona má hlavně trochu chlupatej celej obličej.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 4:35 am

Shocked Shocked Já to jak blbec furt holim.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 9:41 pm

Jirka napsal:
Shocked Shocked Já to jak blbec furt holim.... Very Happy
Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Iris

Iris


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 04. 10
Age : 33

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:23 pm

Taky s tím mám problém..Používám voskové pásky Weet a jsou v pohodě, jen si to člověk nesmí na "knírku" Smile nechat moc dlouho, protože na citlivější pokožce se mohou objevit pupínky.Jsem docela spokojená a netrhám to často, fakt tak jednou za 4 týdny, jak je to tam napsáno.ale nedoporučuju škudlit a koupit si levné pásky.To jsem udělala teď na posled a knírek roste strašně rychle..nechápu to..jestli jsou ve Weetu nějaké speciální látky na zpomalení růstu nebo co...nevím Smile...
Návrat nahoru Goto down
Iris

Iris


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 04. 10
Age : 33

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeWed May 05, 2010 1:53 pm

Začala jsem uvažovat nad laserevou depilací "knírku" Smile .. Nemáte s tím někdo zkušenosti ?? Jaká je účinnost, cena a popř. nějaké nežádoucí podráždění pokožky ??? prosím, pokud byste měli nějaké informace, napište Wink.
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitimeTue May 11, 2010 2:41 pm

Já používám Opilcu, ten krém a jsem nejspokojenější, nic nebolí, a když to člověk udělá večer, pořádně nakrémuje nějakým krémem pro citlivou pokožku, tak se ani nic nepodráždí a vydrží to tak 4 týdny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Sponsored content





Knírek :-( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knírek :-(   Knírek :-( Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Knírek :-(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Krása a styl-
Přejdi na: