Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Silvestr!!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:30 am

Ahoj, tak silvestr se blíží..Jak ho budete trávit? Ja budu asi s přítelem a s kamarady. V jednom klubu ktery ma oblibeny on i jeho kamaradi..nic moc teda mezi nama geek no jsem zvědava jak to dopadne bo loni tam nakonec bylo jen par lidi.. Tak uvidime.. A co vy Question
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 12:15 pm

Já zatím bohužel nemám žádný konkrétní plán.. Je to ve hvězdách. Question
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 1:19 am

To my budeme nejdřív doma a ta na desátou se přesouváme do jednoho podnku se známýma,takže taky žádná bomba. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 10:53 am

Čím jsem starší Smile tím zjištuju víc, že tenhle den moc nemusím.. dřív bych si nedokázala představit, že bych byla doma, ale ted uplně v klidu.. Je to takový nucený,tak ted je Silvestr a všichni musí být radostný a dobře se bavit..nakonec to často dopadne tak že se lidi pohadají, a kord páry.. Neutral ještě vůbec nevím a nijak to zatím neřeším..třeba se něco namane,a když ne,tak ne.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 10:22 pm

To my připomíná, že jsme se minulý rok s přítelem na Silvestra pohádali. Samozřejmě kvůli kravině. Surprised
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 2:39 pm

Nicol uplně mi mluviš z duše. Čim starší jsem tim stupidnější mi ten den přijde protože je to takovy nuceny že zrovna ten den se musiš bavit a radovat. Stejně to pak dopadne vždycky hrozně. Minule jsem už asi o pul 10 byla totalně našrot a pak jsem do silvestra střízlivěla..pak můj kluk někam odešel s kamošema a ja se bavila s jednim jeho kamošem tak přišel udělal žarlivou scenu pak se šileně opil on a ja ho musela tahat dom. Super silvestr. silent No a nasral mě i on..bo tam nějaka borka chtěla dělat striptíz a jeden jeho kamoš přišel a zařval ty vado pojdte všichni jedna baba se bude svlíkat tak všichni typci vystartovali jak rakety i ten můj - no a ja byla jedina co tam měla kluka tak jediny ten kamoš co to zařval řekl sorry..no a můj za chvilku přišel můj že at tam jdu s nim ..tak jsem mu řekla že tam nebudu stat s hafo typkama co jim tečou sliny od huby že uvidim nahou babu..stejně se pak nesvlékla..ale jako uvědomil si to pak že to bylo od něho trapny..jako nevadilo by mi kdyby šel na stryptiz (ja na něm už taky byla) ale každy zvlašť protože tak mě to docela mrzelo..
Návrat nahoru Goto down
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 2:21 pm

My jsme se loni na Silvestra taky s chlapem pohádali-přitom rok předtím jsme se na Silvestra seznámili Neutral Dokonce to vypadalo na rozchod, fakt jsem ho měla úplně zkažený, jenom jsem brečela a navíc jsem byla dost nachlazená takže fakt nic moc No
Letos budu doma s mamkou a pejskem, posledních pár let jsem si nedokázala představit být doma, ale letos bych měla asi ještě větší depku být mezi lidma. Uděláme si vege chlebíčky, jednohubky a tak a koukat se na Noc s andělem : )
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 11:02 am

Já pořád zůstávám taky u přesvědčení zůstat doma..taky si uděláme nějaký dobroty,budeme popíjet víno a o pulnoci si připijeme..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silvestr!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr!!!   Silvestr!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silvestr!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: