Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Chtěla bych se změnit..

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dejna




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 07. 12. 08

Chtěla bych se změnit.. Empty
PříspěvekPředmět: Chtěla bych se změnit..   Chtěla bych se změnit.. Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:19 am

Ahojky, jsem takovy introvertní člověk. Na základce na 1.stupni jsem měla docela dost kamaradu jenže jak jsem přešla na 2.stupeň všechny holky se začínaly zajímat o kluky no a ja byla hnusna a tlusta a začala jsem mit mindraky a proto jsem se vyhybala kamoškam když chtěli jit s nějakyma klukama ven a tak protože o mě by nikdo zajem neměl. No a tak jsem se začala uzavirat sama do sebe. Mam sice přítele a dvě docela v poho kamošky ale to neni to co mi vadi.

Mam hrozny problem navazovat nove kontakty. Jsem prostě stydliva a trva mi než se dokažu člověku otevřit no lidi si to dost často pletou s namyšlenosti a dost mě to štve ale ja se prostě nedokažu beztarostně a otevřeně jen tak bavit v kolektivu.

No a štve mě to kvuli přiteli protože rad chodi do společnosti a ma spoustu kamošu a když jsem mezi nima nevim jak se chovat nevim co říkat a nechci před nima vypadat namyšleně ale nedokažu se prostě najevo otevřeně bavit a hned byt kamaradka se všema. Můj přitel vi jaka jsem už od počatku a ptal se mě co je že o sobě strašně malo mluvim a tak a ja jsem mu řekla že jsem už takova introvertni a jestli to vadi a on že ne že vubec. Jsme spolu skoro 2 roky takže asi ok. S jeho kamošema moc ven nechodime možna tak 4x za dobu co jsme spolu. No a bliži se silvestr a zase budem všichni pohromadě a upe se toho děsím nemam rada takovy velky akce..ale vim že on jo a nechci mu to kazit a chci byt s nim jenže to bude hrozny..navic ti kluci momentalně nemaji žadný přitelkyně takže tam budu s hafo klukama no a moje nemůžou protože maj svoje přitele a už maj něco jinyho..

Nevim prostě jak byt vic otevřenější a zabavnější a ne byt taka nudna jaka jsem.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Chtěla bych se změnit.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěla bych se změnit..   Chtěla bych se změnit.. Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 12:29 pm

Myslím, že se zbytečně podceňuješ. Pokud si budeš říkat, že Silvestr bude hroznej, tak pak opravdu bude. Já taky zrovna nepatřím mezi extroverty, ale nevadí mě to. Nezabívám se tím. Jak by to pak na tom světě vypadalo, kdyby byl každý extrovert. Wink A třeba časem až ty kamarády víc poznáš, bude to ok. Wink
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Chtěla bych se změnit.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěla bych se změnit..   Chtěla bych se změnit.. Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 10:59 am

Já myslím že se na to zbytečně moc zaměřuješ.. je pravda že každý/á nemůže být extrovert a lev salonu..Já jsem zprvu asi taky spíš tišší rozhlížím se a poslouchám a pak se teprve zapojím(když už tak nějak vím,co za lidi okoo sebe mám).. no jinak toho Silvestru se vubec bát nemusíš,jinak si ho už dopředu zošklivíš. Já byla taky s přítelem párkrát na akci kde jsem skoro nikoho neznala a navic ty lidi byli i starší než já tak jsem se totho taky trochu bála ale tak nakonec se najde vždycky někdo s kým si najdeš společný tema a hlavně seš tam s přítelem a bavíte se spolu.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Dejna




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 07. 12. 08

Chtěla bych se změnit.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěla bych se změnit..   Chtěla bych se změnit.. Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 2:30 pm

Asi máte pravdu. Moc se tim zaobiram. Můj přítel je bezvadný. Jako sice většinou když mezi ně přijdu začinaji rozebirat takova temata kterym nerozumim nebo nechapu o čem mluvi protože mezi nima nejsem tak často a lidi o kterych se bavi ani neznam takže nechapu o čem o kom je řeč ale když můj začina vidět že se začínam nudit tak se snaží nějak změnit tema co se týka i mě a snaží se mě zapojit do rozhovoru. Par setkani bylo fajn..teda ty kde měli třeba i baby a tak protože když se chtěli někam zdejchnout tak ja jsem si mohla pokecat s těma babama..ale tak si tam připadam divně mezi samima chlapama. No prostě si někdy připadam nudna a nezajímavá. No a loni mě nasralo že si chtěl jit zahrat kulec vedle a mě tam jen tak nechal..sice jsem si povidala s jeho kamošem ale naštval mě navic když potom přišel a měl takovy divny keci - prostě žarlil no..nechapala jsem proč mě tam teda nechaval a co jako čekal..asi čekal že se tam budu bavit s třema babama co tam přivedl jeden typek no jenže mě nepřišli zrovna 2x sympaticky a navic byli na toho kluka furt přilepeny tak jsem se bavila s tim kamošem jeho no a pak šileně žárlil no..
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Chtěla bych se změnit.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěla bych se změnit..   Chtěla bych se změnit.. Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 7:36 pm

Ono trošku toho přítelovo žárlení neuškodí, naopak.. Twisted Evil Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěla bych se změnit.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěla bych se změnit..   Chtěla bych se změnit.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěla bych se změnit..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Duše-
Přejdi na: