Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zaměstnání a práce

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:45 pm

Pochlubte se, jaké je vaše zaměstnání. Jestli vás vaše práce baví nebo byste ji chtěli změnit... atd.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 6:00 pm

Pracuju v kanceláři na počítači a někdy bych si přála aby tenhle přístroj zmizel ze světa.. Mad ale jinak celkem spokojená.. radši bych v práci trávila mín času..ale to je asi normalní
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 9:31 pm

Nicol, a kolik času trávíš v práci?
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 6:47 pm

Taky v práci trávím dost času u počítače. Ale pouze, mám-li noční či odpolední směnu. Protože na těchhle šichtách, pokud nneí porucha, není co dělat. Tak is tam tahám notebook a buď kouknu na nějaký film, nebo dělám něco málo kolem webu ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 10:58 pm

Já trávím v práci taky strašně moc času,chtěla bych to změnit,ale nemůžu si to dovolit,ikdyž bych vlastně mohla chodit naj ak dlouho bch chtěla.Občas mi to už leze na mozek a psychicky vyčerpává.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 11:12 am

Dizinka napsal:
Nicol, a kolik času trávíš v práci?

Někdy 12h denně ale pak mám zase nějaké volno,taky někdy o víkendech..Radši bych chodila každý den ve 3h-4h domu a měla volný každý víkend,ale už to tak je a jsem ráda že tu práci mám..
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 2:58 pm

NICOL napsal:
Dizinka napsal:
Nicol, a kolik času trávíš v práci?

Někdy 12h denně ale pak mám zase nějaké volno,taky někdy o víkendech..Radši bych chodila každý den ve 3h-4h domu a měla volný každý víkend,ale už to tak je a jsem ráda že tu práci mám..

Tak já si sice práci netahám domů.ale 12ky jsou taky na denním pořádku,někdy i víc a dokonce i víkendy.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 6:01 pm

Tak to máme podobné,..ale hlavně, že tě práce baví?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 8:56 pm

NICOL napsal:
Tak to máme podobné,..ale hlavně, že tě práce baví?

Baví,ale jako v každé práci,tak se sem tam najde den,kdy bych vraždila a byla bych nejradši doma.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitimeWed Jun 17, 2009 1:28 pm

Já pracuju jako asistentka obchodního oddělení a baví mě to, jsem spokojená Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zaměstnání a práce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaměstnání a práce   Zaměstnání a práce Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zaměstnání a práce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Studium a zaměstnání-
Přejdi na: