Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vánoce, vánoce, přicházejí...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 1:51 am

Jak slavíte svátku klidu a míru vy?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 3:04 pm

U nás doma to nikdy moc o klidu a míru nebylo..tak si to snažím s přítelem ted vynahradit.Dopředu napeču nějaké to cukroví,nakoupím dárečky,23.12.ozdobíme stromeček,mám ráda "staročesky"ozdobený-tj.ořechy,sušené ovoce,jablíčka atd.ne moc třpytu a zlata,na Štědrý den obedvame vánočního kubu a k večeři salát a řízečky.Pak jdeme ke zbytku rodiny,posedíme, a pak zbytek večera zase strávíme v poklidu sami dva.
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:48 am

Na Vánoce se těším. Smile Přestože se bude blížit zkouškový a tak..

U nás je klid a mír jak kdy. Někdy se rodiče "chytnou". Ale zas lepší než se přetvařovat. Vždy jsme měli živý stomek, letos už možná budeme mít umělý. Dodržujeme tradici nejíst celý den maso. Na oběd máme rybu - kyselý zavináče. Na večeři tradičně smaženýho kapra s bramborovým salátem. Polévku děláme houbovou, je to zvyk mamky. Já rybí stejně nemám ráda. Na Štědrý den odpoledne vždycky bývám s přítelem. Chodíme na náměstí poslechnout si koledy. Jdeme spolu i na půlnoční (i když on to teda moc nemusí).

25. prosince obvykle s našima a bráchou jezdíme po rodinných návštvách.
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 2:28 pm

Ještě jsem zapomněla, že mám ve zvyku od 13ti let každoročně vyrábět adventní věnec. Ztrovna včera jsem ho dělala.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 4:22 pm

Dizi,to jsi teda šikulka..nechceš taky přidat fotečku?
já ho budu muset koupit,ted jsem si uvědomila,že zítra se rozsvicí 1.svíčka.. Shocked
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:35 pm

tak tady je
Vánoce, vánoce, přicházejí... 16651877_4

pohled zhora
Vánoce, vánoce, přicházejí... 16651892_4

minulý rok jsem i vlastnoručně vyrávěla svíčky z včelýho vosku
Vánoce, vánoce, přicházejí... 16651875_4
lepší fotky bohužel nemám
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:38 pm

Jůůůů,šikovnýtaky potřebuju,nechceš mi jeden taky vyrobit?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:42 pm

Angelique napsal:
Jůůůů,šikovnýtaky potřebuju,nechceš mi jeden taky vyrobit?

jo klidně Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:00 pm

ty jsi fakt šikovná!!já jsem dneska chtěla koupit a těšila jsem se na 1.zapálenou svíčku,ale ted už mám úplně po náladě... Sad
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 9:34 pm

děkuju holky Smile (šikovná jsem jak na co..)

Nicol, jak to? Tak si příští týden zapálíš rovnou dvě. Wink
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:25 pm

Dizinka napsal:


Nicol, jak to? Tak si příští týden zapálíš rovnou dvě. Wink

no,tak jako loni, jsme zase doted bez věnce Neutral ach jo..
zapálili jsme si aspon jinou vánoční svíčku..

už mám napečené 4druhy cukroví a ikdyž to spolklo muj víkend,tak jsem si oddychla že hlavní už mám hotové rendeer
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 3:26 pm

tak Vánoce už skoro ťukají na dveře..Už máte všechny dárky ? Nebo ještě musíte něco stihnout?
Já už dárečky konečně nakoupený mám..
pro přítele parfém, 4cd, vlasovou kosmetiku Vichy
pro mamku balíček vitamínových preparátu a čajů
pro kámošku řasenku lorealku
pro druhou kámošku aroma lampu
pro sestru knihu receptů
pro druhou sestru taky balíček různých dárkových čajů
pro neteře naušnice, kalendář
pro synovce žínku Bárta Smile

no a to je asi všechno..
pro přítelovo rodinu máme nakoupeno jen něco ještě to musíme o víkendu vychytat
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 1:23 pm

Nicol, tak to jsi měla rychle nakoupený dárečky.
Já jsem poslední sháněla tento pátek.
Mám:
pro mamku: peněženku
pro taťku: flašku medoviny a bylinkový čaje
pro bráchu: sadu pánské kosmetiky
pro přítele: kalendář s našema fotkama a knížku s křížovkama (v lednu na narozky dostane tričko a vodu po holení)
pro nej kamarádku: sadu kosmetiky (ještě musím vymyslet něco na narozeniny, který má začátkem ledna)
pro "tchýni": flašku domácího bezinkovýho likéru

dárky pro babičku s dědou nakupuje mamka
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 1:24 pm

Přeju příjemné prožití vánočních svátků!!! santa
Návrat nahoru Goto down
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 4:24 pm

My slavíme celkem normálně-stromeček máme umělý už několik let, živých je nám líto Embarassed Mně bylo živých líto už odmalička, protože jsem měla takovou krásnou vánoční knížku s pohádkama a byla tam strašně smutná pohádka od Andersena o vánoční jedličce Embarassed Na večeři budem mít smažený sýr nebo možná žampiony a bramborový salát na který se šíleně těším, jen ho bude děda (ten má výhradní právo ho každý rok připravit Laughing ) muset udělat kvůli mně dietnější, protože mám nějaký potíže.
Jinak dárky docela tragédie, nemám žádnou fantazii tak nakupuju jen blbosti, pro mamku mám hlavně jídlo (datle, fíky, krowky a tak), vegetariánskou kuchařku, plyšáka (zní to asi divně, ale ona fakt chtěla Very Happy ) a parfém, pro babičku (dáme jí to společně s mamkou) batoh a taky nějaké dobroty, pro dědu pralinky a myš k jejich novému notebooku a pro kamarádku nástěnný kalendář s tématikou kafe Laughing Fakt nic moc, no Embarassed A nejhezčí dárky jsem letos dala jedné kamarádce-fajn chlapa a dobrou práci k tomu (pardon, ironie, ale nemohla jsem si to odpustit-někteří ví Neutral ).
A co budete dělat během volna? Já se asi učit, kalit s kamarádkou a snad bude nějakej dobrej koncert poblíž na který bych si mohla zajít.
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 11:00 am

Dizi, já to nenakoupila během jednoho dne Smile u nás byl Ježíšek bohatý pro všechny, myslím, že všichni byli spokojení..Volno jsem si užila,moc jsem se na něj těšila..akorát jsem zase neviděla skoro ani jednu pohádku celou Neutral asi jen Anděl páně. Jinak sebe sama musím pochválit že se mi vše z vánočního jídla povedlo,ryba, salát a dokonce i vánočka.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 8:08 pm

Jak se chystáte na Vánoce letos? Já to teda nijak extra neprožívám, už to není to, co to bývalo.

Dívala jsem se, co jsem sem psala před rokem.. To ani není možný. Strašně to uteklo.
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 10:05 pm

Jo, hrozně rychle to utíká, až mě to neskutečným způsobem štve =(.
Jinak letos poprvé už mám nakoupené všechny dárky. Se divim. To že jsem pořád vytížená a nemám moc volného času nazbyt, má na mě dobrý vliv. Když jsem vždycky měla spoustu volného času, tak jsem všechno nechávala na poslední chvíli a paradoxně nic nestíhala, kdežto teď už mám vše hotovo s předstihem, většinou =).

Akorát teda jeden dárek zbývá, neplánovaný.
Holky, nevíte, co koupit 22letýmu klukovi, se kterým budete na Vánoce měsíc?
Plus navíc hned o pár dní později má narozeniny, k těm mi drahá maminka poradila Tullamorku, co myslíte?
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Sponsored content





Vánoce, vánoce, přicházejí... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce, vánoce, přicházejí...   Vánoce, vánoce, přicházejí... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vánoce, vánoce, přicházejí...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Veselé Vánoce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: