Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Čaje a čajíčky

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:51 pm

Vaše oblíbené čajíčky....
neumíte si ráno představit bez šálku dobrého čaje?
já ne..doma máme pořad malou čajovnu se spoustou ovocných,zelených a černých čajů,jelikož je pijeme moc často I love you


Naposledy upravil NICOL dne Wed Nov 19, 2008 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:53 pm

Až letos jsem objevila tuto příchuť a strašně mi chutná,jelikož švestky milujuČaje a čajíčky Svestkavanilkakrabicka

ze zelených ochucených mám nejraději tento s opuncii
Čaje a čajíčky Zeleny_caj_green_tea_opuncia
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 9:50 pm

Ráno piju čaj, jak mám zrovna chuť... někdy jo někdy ne.. spíš si dávám čaj během dne nebo večer (to spíš ovocný nebo bylinkový, protože po zeleným bych třeba nemohla usnout).

Mám ráda zelený čaj ochucený broskví Jemča I love you Nedávno jsem si poprvé koupila bílý čaj - různé variace a taky mi chutná.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 8:09 pm

Já zase nemůžu večer černý čaj, to bych pak nespala..ráno ho ale musím naopak mít na probuzení Smile
Zelený čaj mám nejradši čistý a přidávám si do něj citron.
Bílý čaj jsem taky vyzkoušela, měla jsem s příchutí pomeranče, a nic moc teda Neutral čekala jsem něco lepšího Smile
a taky mi nechutnal pu erh čaj a pak černý čaj s příchutí rumu a smetany.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 6:16 pm

Nejlepší čaje jsou k dostání v čajovně... :-)
Ze sáčkových je mi celkem jedno který piju... Většina mi chutná, ale preferuju ovocný
Z nesáčkových, ale balených, jsem zatím měl nejlepší vánosční směs, či jak se to jmenovalo... Oprvdu výborný :-) škoda, že nemám foto
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 9:04 pm

Taky mám ráda ty sypané,ač je s nimi větší práce-třeba Babičina zahrádka nebo zimní pohádka-navodí i super atmosféru,krásně voní.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 4:56 pm

Já uplně nejradši piju Earl Grey :love:

A včera jsem ochutnala novej Pickwick Fresh Mountain a byl fakt výbornej!
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 9:51 pm

Poslední dobou jsem si strašně oblíbila zelené čaje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čaje a čajíčky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čaje a čajíčky   Čaje a čajíčky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čaje a čajíčky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: