Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lze milovat 2x???

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:57 pm

Možná hloupá otázka,ale jde podel vás,aby jeden člověk miloval současně dva lidi?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 1:06 pm

Hloupá otázka to určitě není..Neumím si ale představit,že bych milovala dva zároveň.
Proč se ptáš,ty v té situaci jsi? Byla jsem jednou v takové kdy jsem se musela rozhodnout mezi dvěma kluky,což nebylo jednoduché a příjemné pro nikoho,ale vyřešila jsem to dá se říct rychle. Člověk si musí ujasnit co od života a vztahu chce.
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:48 pm

No stát se to může. Mě se to jednou stalo když se semou rozešel byvaly a ja si našla noveho..pořad jsem byla zamilovana do byvaleho (nešlo zapomenout bo jsem ho vidala) a zaroven jsem byla tak trochu i blazen do noveho jenze pak ten byvaly prisel s tim ze me chce zpatky ale to jsem usoudila ze to uz by nebylo ono a taky v 17 se nebudu vazat na prvniho takze jsem usoudila ze bude lepsi zustat s tim novym. Ale to uz je davno.. A ted mam upe jineho a jsem stastna.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 7:04 pm

zollynka napsal:
No stát se to může. Mě se to jednou stalo když se semou rozešel byvaly a ja si našla noveho..pořad jsem byla zamilovana do byvaleho (nešlo zapomenout bo jsem ho vidala) a zaroven jsem byla tak trochu i blazen do noveho jenze pak ten byvaly prisel s tim ze me chce zpatky ale to jsem usoudila ze to uz by nebylo ono a taky v 17 se nebudu vazat na prvniho takze jsem usoudila ze bude lepsi zustat s tim novym. Ale to uz je davno.. A ted mam upe jineho a jsem stastna.

právě..myslím si že se to stát může ale člověk si musí ujasnit co chce a myslet opravdu jen a jen sobecky na sebe a rozhodnout se..neumím si předtsavit že by byl někdo schopný milovat dva lidi zaroven delsi dobu..
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:51 pm

Není to přímo můj prolbém,ale jeden "kluk" mi tvrdí,že mě miluje,přitomže má x let holku a sní ej a nejspíš bude.Já mám svýho ajeho nehcci,ale jen by mě to zajímalo,jeslti je možný,aby nás obě měl rád stejně?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 2:32 am

Těžko vás má rád stejně.. do tebe se možná zamiloval, ale u ní ta zamilovanost už přešla.. Rád ji má, ale zamilovanost je silnější. Ale ta rychle vyprchá...
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 1:35 pm

Jirka napsal:
Těžko vás má rád stejně.. do tebe se možná zamiloval, ale u ní ta zamilovanost už přešla.. Rád ji má, ale zamilovanost je silnější. Ale ta rychle vyprchá...

tak s tím nesouhlasím,proč by nemohl být člověk zamilovaný do partnera,kterého má x let? mně to spíš přijde že se v tom vztahu trošku nudí nebo mu tam něco chybí a potřeboval by to trošku spestřit.. o lásku ale asi nejde.
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:09 pm

Tak tohle teď přesně zažívám já.. ale je to asi trochu něco jinýho. S přítelem jsme přes rok a pořád ho šíleně moc miluju, momentálně si bez něj nedokážu představit svůj budoucí život. Ve všem jsem spokojená, všechno mi vyhovuje, prostě paráda.. ale ve škole jsem si začla všímat jednoho kluka What a Face vždycky když ho vidim, tak mi v břichu začnou lítat motýlci.. atakový to poblouznění, jestli to znáte.

Vůči příteli je mi strašně trapně.. nevim co s tim mám dělat, i když jsem si 100% jistá, že ho miluju. Tady to je asi jen chvilkoví pobláznění, doufám.. Smile
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:30 pm

Jirka napsal:
Těžko vás má rád stejně.. do tebe se možná zamiloval, ale u ní ta zamilovanost už přešla.. Rád ji má, ale zamilovanost je silnější. Ale ta rychle vyprchá...

DNESKA JSEM NARAZILA ZROVNA NA TENTO PĚKNÝ ČLÁNĚK! Smile
PSYCHOLOGOVÉ ZJISTILI ŽE JE PRAVDOU,ŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ JSOU ZAMILOVANÍ I PO 20LETECH..

http://www.novinky.cz/clanek/154574-zamilovanost-se-vsim-vsudy-muze-trvat-i-desitky-let.html I love you
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:33 pm

DREAMGIRL Arrow Chápu že se cítíš před přítelem špatně,ale nemáš proč,nic špatného jsi neudělala,ne? jen si musíš dávat pozor aby to nepřešlo v něco víc a hlavně se o to nepokoušet,ono to časem přejde...
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:03 am

jenže on ten kluk za ní už skoro nejezdjí a když jo,tak se pohádají a jde to podle mýho z kopce mnohem víc od tý doby,co začal jezdit za mnou.dokonce už jem mu i jednou řekla ať už nejezdí,že to stejně nemá smysl,že mám svýho kluka,se kterým jse šťastná a on...no on brečel...mylsíte,že teda je to jenom poblouznění?
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 2:57 am

NICOL napsal:
Jirka napsal:
Těžko vás má rád stejně.. do tebe se možná zamiloval, ale u ní ta zamilovanost už přešla.. Rád ji má, ale zamilovanost je silnější. Ale ta rychle vyprchá...

tak s tím nesouhlasím,proč by nemohl být člověk zamilovaný do partnera,kterého má x let? mně to spíš přijde že se v tom vztahu trošku nudí nebo mu tam něco chybí a potřeboval by to trošku spestřit.. o lásku ale asi nejde.

Já netvrdím že je to nemožný, ale věř mi, že když chlap začne bláznit za jinou, tak už není zamilovanej do té první.
Netvrdím, že ji nemá rád, ale zamilovanost je ta tam.

Aby sis to trochu dokázala představit: v nové práci jsem narazil na partu polských holek... moc fajné děvčata a na jedné jsem začal "pracovat" -> rozuměj balit ;-) Pak jsem ale potkal Markétku, do té jsem se zamiloval.
Na holyk z polska jsem poněkud "zapomněl" a ikdyž mě teďko lákají "na pivko", já nejdu, prostě musím myslet jen a jen na Markétku a jiná mě nezajímá.
Chápeš?
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Sponsored content





Lze milovat 2x??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lze milovat 2x???   Lze milovat 2x??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lze milovat 2x???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Láska-
Přejdi na: