Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Antikoncepce

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:26 pm

Jaké možnosti antikoncepce znáte ajaké využívátě?-novinky,doporučení atd. Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:29 pm

Já jsem dřív brala HA prášky,vystřídala jsem asi 3 druhy a teď už skoro půl roku neberu nic.Našla jsem si nějaké jiní možnosti (kromě přerušované soulože Laughing ) Třeba Pharmatex (nebo tak nějak,se mit nechce se zvedat a kouknout se)-zkoušeli jste někdo?-já mám jen krém,ale uvažuju o čípkách,ale nevim jestli jsou lepší,pohodlnější.
A pak je taky další možnost,což nevím jak se jmenuje,ale jsou to dva prášečky,jeden se vezme před stykem a druhý po styku a je to-nějaké zkušenosti máte? Cool
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:25 pm

Beru HA. Teď dobírám poslední platíčko, protože ze zdravotních důvodů už ji raději brát nebudu. Sice to nemám strikně zakázané, ale nechci riskovat. Z vysazení mám trochu strach, přece jenom po 3 letech braní hormonů to bude pro tělo asi šok.

O pharmatexu jsem si zjišťovala informace.. Možná časem. Až doberu prášky tak budeme na kondomech.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:23 pm

Dizinka napsal:
Beru HA. Teď dobírám poslední platíčko, protože ze zdravotních důvodů už ji raději brát nebudu. Sice to nemám strikně zakázané, ale nechci riskovat. Z vysazení mám trochu strach, přece jenom po 3 letech braní hormonů to bude pro tělo asi šok.

O pharmatexu jsem si zjišťovala informace.. Možná časem. Až doberu prášky tak budeme na kondomech.

tak já vysazovala po 7 letech a když odeznělo takový to období asi vyplavování toxinů,což bylo tak 3-4 týdny,tka mi bylo báječně a je až doteď Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:03 am

Agelique, doufám, že se pak taky budu cítit dobře. Třeba budu míň náladová, lítostivá atak.. Very Happy Největši obavy mám z nepravidelné menstuace. Surprised
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 7:38 pm

Já si život bez HA už nějak představit neumím confused bojím se nepravidelné mens.a navíc by mi asi nevycházelo myslet a mít vždy po ruce jinou antikoncepci. Jen ted jak o tom píšete mám pocit že asi zapříčinuje vykyvy nálad to já pocituju dost čsto ale nevím jestli to je tím Smile
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:07 am

NICOL napsal:
Já si život bez HA už nějak představit neumím confused bojím se nepravidelné mens.a navíc by mi asi nevycházelo myslet a mít vždy po ruce jinou antikoncepci. Jen ted jak o tom píšete mám pocit že asi zapříčinuje vykyvy nálad to já pocituju dost čsto ale nevím jestli to je tím Smile

Taky jsem si to neuměla představit,ale věř,že to jde a naprosto v pohodě-je mi líp bez ní a aninepoznšá že itněco schází.Za prvé mám menstruaci stále přesnou jako hodinky,ikdyž před anitnou jsem í měla rozházenou,bolesti nemám-jen první den jsem bolavá,ale to jsem byla při antině taky a nemám žádný návaly,pocení a další veldejší úččinky jako pokles chuti na sex-to všechno se mi při antině stávalo a byla jsem pdoráždění a odráželo se mit o na vztahu,prostě bez ní mi je krásně a jsou alternativní možnosti ochrany.
Zrovna dneska byla u mě na nehtech slečna 20 a taky ji přestala brátměla pdoobný potíže jakko já a dokonce skončila s depresa bezdvůvodně a teď bere ty čípky jak sjem o tom psala a cenově to vyjde levněji a je to 100% jako prášky a nemusí se na nic myslet,prostě zašoupneš aj e to-a ještě tě to zvlhčí Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 4:13 pm

Tak ted o tom asi budu hodně přemýšlet.Štvou mě výkyvy nálad které mám,si připadám někdy jako v přechodu..a to se zavádí před stykem , nebo "preventivně":-) každý den? a je to na předpis?
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:11 pm

Nicol: a než jsi začala brát HA, tak jsi neměla výkyvy nálad?
U mě třeba náladovost patří do mých povahových vlastností. Tak uvidím do jaké míry se to zlepší.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:20 pm

Já jí vlastně beru tak dlouho,že ani právě nevím zda je to mnou nebo pilulkama..beru je tak 8let.. náladová jsem to asi jo ale takové ty lítostivé nalady kdy mě to najednou popadne,hlavně před a při mens.,tak toho bych se ráda zbavila.. Suspect
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:19 pm

NICOL napsal:
Tak ted o tom asi budu hodně přemýšlet.Štvou mě výkyvy nálad které mám,si připadám někdy jako v přechodu..a to se zavádí před stykem , nebo "preventivně":-) každý den? a je to na předpis?

je to volně přodejní a zavádí se to před stykem,nemusí šna to myslet každý den.Už bych neměnila-je mi o psychický stránce báječně,žádný návaly,nervozita,podrážděnost,deprese,prostě nic.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 12:31 am

Dizinka-Tak jak to vypadá, už jsi vysadila? Když tak dávej vědět, taky vážně uvažuju o vysazení, ale stejně jako ty se bojím nepravidelné mns, protože mi vyhovuje, že ji teď mám pokaždé ve stejné dny a vím to předem a hlavně se bojím zhoršení pleti.
Jinak beru 4 roky Chloe (asi rok jsem brala Mirandu, ale to je to samý), která, jak možná víte, patří do tzv."černého trojúhelníku", obsahuje moc hormonů a bere se především když má někdo velké problémy s pletí. Pleť se mi zlepšila i když úchvatné to taky není No A navíc jsem silná kuřačka Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 5:48 pm

Tulasí, ano už jsem vysadila, plánovala jsem to už delší dobu, ale nemohla jsem se k tomu odhodlat. HA byla taková moje droga. Taky jsem brala Chloe (3 roky).
Na tu moji nehormonální menstruaci jsem zvědavá (jestli teda nějaká vůbec bude).

Docela jsem se divala, že když jsem řekla doktorce, že chci vysadit, nic mi na to neřekla. Myslela jsem, že mě bude přemlouvat, ať beru dál.
Návrat nahoru Goto down
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 3:38 am

Dizi-Tak já do toho asi taky jdu až doberu. Poslední důvod, proč to brát (sex) mi teď nehrozí a dlouho nebude. A kdy jsi tedy vysadila? Tos ještě neměla mns potom? Tak ta doktorka určitě ví, že Chloe by se neměla brát nějak extra dlouhodobě a jde jí o tvé zdraví. Třeba by tě přemlouvala, kdyby to byla jiná HA. Já mám gynekologa naštěstí taky v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 2:35 pm

Tulasí, vysadila jsem 8.12. Mns by měla přijít v lednu. Já přítele mám, ale vysadila jsem hlavně ze zdravotních důvodů, protože mamka i babička mají křečový žíly. Mamka má i záněty žil. Jelikož to mám daný geneticky, tak to nechci ještě víc zhoršovat. Doktorka mě poslala i na vyšetření. Na nohách mám rozšířený žilky už teď. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 12:00 am

Dizinka:arrow: já myslím že ot bude v pohodě a budeš mít mns normální.Já jsem ji měla dost rozhýzeo než jsem začala brát Ha,u ní se mi samozřjemě pěkěn srovnala a když jsem před půl rokem vysadila,tak jsem ji měla i nadáel pěkně podel hodinek-jen tento měsíc m přišla o týden dřív,ale to bude stresem v práci a Vánoce k tomu.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 1:15 pm

Angelique: Tak to já takové štěstí nemám. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 8:56 pm

Dizinka napsal:
Angelique: Tak to já takové štěstí nemám. Neutral

No asi jsem to zakřikla Laughing minulej měsíc zase pro změnu dřív a teď jsem začala špinit před dvěm adny a teď nic-zítra má přjít,tak jsem zvědavá co si na mě zase vymyslí.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 5:59 pm

Tak moje zkušenosti s vysazením:
Menstruace měla přijít 2.1. a na místo toho přišla až 2.2. Už jsem byla objednaná na gyndu na prohlídku (4.2.) a říkala jsem si, že mi při té příležitosti píchne i vyvolávačku. Tak jsem se musela přeobjednat. Ale jsem ráda, že se to spustilo i bez injekce. Smile Snad se to časem srovná..
Na psychyku to u mě asi vliv nemá.. jsem pořád stejná cíťa.
Celkem se mi zlepšil sexuální život v tom, že jsem schopná dosáhnout orgasmu během toho i bez pomáhání rukou. Shocked Laughing
Pleť se mi zhoršila, ale v tom nevidím takový problém. I s HA jsem neměla pleť bezchybnou.

Život s HA byl pohodlnější to se musí nechat, ale nelituju.
Návrat nahoru Goto down
Tulasí

Tulasí


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 11. 12. 08
Age : 37
Location : Vsetín/Ostrava

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:40 am

Taky myslím, že se ti to časem srovná. Tak to jsem ráda, že je to víceméně bez problémů : ) Já se právě nejvíc bojím tý pleti Crying or Very sad Ale momentálně vysazovat nebudu, nakonec to dopadlo jinak ehm Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://marieke.pise.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:24 pm

Tulasí, tak to gratujulu a přeju ať vám to klape Smile
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeSun May 03, 2009 10:11 pm

Tak tenhle měsíc to bud rok,co jsem vysadla prášky a fungujeme stylem" přerušovaná soulož".Jakože nepřerušíme,ale doděláem vedle Embarassed Very Happy a asi to funguje,když jsme stáel jen dvá lol!
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeTue May 19, 2009 1:28 pm

Já teda jsem hlavně ráda, že jsem se po vysazení zbavila gyn. zánětů (ťuk, ťuk, ťuk), který mě otrvovaly hrozně dlouho a doktorka nevěděla, co se mnou. Sice nevím, jestli to s tím má stoprocentní souvislost, ale určitě to má taky něco do sebe. Smile
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeMon Nov 30, 2009 2:52 pm

ange, přerušovaná soulož, to bych se hrozně bála =), a pořád jste jen dva? =)
Se vsadim, že kdybych tohle praktikovala já, tak s mým štěstím jsem do měsíce v tom =D.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 2:11 pm

Moonrose napsal:
ange, přerušovaná soulož, to bych se hrozně bála =), a pořád jste jen dva? =)
Se vsadim, že kdybych tohle praktikovala já, tak s mým štěstím jsem do měsíce v tom =D.
jj,pořád-už rok a půl to funguje parádně Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Sponsored content





Antikoncepce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antikoncepce   Antikoncepce Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Antikoncepce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Lékárna U mýdlové bublinky-
Přejdi na: