Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Oblíbené seriály

Goto down 
+4
Jirka
Angelique
NICOL
Dizinka
8 posters
AutorZpráva
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:36 pm

Sledujete nějaké? Pokud ano, jaké?

Já se pravidelně dívám na Ordinaci. Tu si nesmím nechat ujít. Embarassed
Občas kouknu na Pojišťovnu nebo na Soukromé pasti.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 4:16 pm

Já se na serialy dívám,ale ty jako VKV,Pojištovna a Ordinace mně teda nebaví ..ops: přijde mi to že si tam už vymýšlí blbosti jen aby se něco dělo..a tak každý spí s každým a odhalujou se vlastní a nevlastní děti atd Surprised ale už mlčím silent

mám ráda Zoufalé manželky, Sex ve městě a občas mrknu na Gilmorova děvčata. Bavila mě Plastická chirurgie ale ta je na moc pozdě,nevydržím Sad
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:30 pm

Tak moje droga je Ordninace, Jak se staví sen (to vlastěn enní seriál,sakra)pak když je dobré téma na Soukromích pastech a pak sem tam Pojišťovna nebo kriminálka Anděl nebo ta cizí jako je Miamy a tak Smile
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 6:31 pm

Shocked Shocked
Simpsnovi
Futurama (nadávaj na přijímatelných kanálech)
Mrtví jako já - již skončilo :-(
Sladge Hummer - policajt s.r.o. - už slouho nedávali
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:38 pm

Tak ja ma docela dost oblibenych serialu ale na některe bohužel není čas tak se jen občas juknu. Co si ale zasadně nikdy nenecham ujit to jsou zoufale manželky.. No jinak koukam i na gilmorovy děvčata..sice jsem to viděla několikrat ale pořad mě to bavi. Taky mě bavil doktor haus, vkv, občas jsem zkoukla i soukromy pasti když byla zajimava upoutavka..taky se divam občas na jak se stavi sen...bylo by toho dost na co bych chtěla koukat ale neni čas
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:03 pm

Já se přidávám k příznivcům Ordinace, nenechám si ujít ani jeden díl, přijde mi to hrozně napínavý Laughing No a pak dále Pojišťovna.. klasika Smile

No a když se včas vrátim ze školy, tak stíhám Gilmorky, ale ne tak často.. a to mě celkem mrzí, protože je mám moc ráda!
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 9:26 pm

Jj ať žije Ordinace. Laughing Dneska bude, už se těším. Very Happy Terezka dostane facku. Laughing

Odpůrci Ordinace - radši si toho nevšímejte. geek
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:31 pm

Tak ta facka byla parádní!!! Ale já jí fakt nechápu, chová se jak malý dítě..!
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:50 pm

Dreamgirl napsal:
Tak ta facka byla parádní!!! Ale já jí fakt nechápu, chová se jak malý dítě..!

to je rozmazlenej parchatn,nic víc-ta mi zase naštvala Mad a Sylva je taky blbá,jí to přejde a pak co-si neumí vážit teplýho bydla
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 10:37 pm

Nejradši mám Zoufalé manželky.
A docela mě chytl Comeback, je to tak jednoduchý a trapný, až mi to přijde skvělý! Pokaždé jsem vyřechtaná, skvělá odreagovačka.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 12:25 pm

Nedíváte se někdo na Tudorovce nebo Proč bychom se netopili??
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 10:32 pm

Já tak trochu na ty Tudorovce,ale ne nějak extra,plno jsem toho neviděla,ale je to zajímavá změna.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 11:15 pm

Viděla jsem ten první díl Proč bychom se netopili, nezdá se mi to nějak skvělé, ale je to příjemná oddychovka, krásné prostředí, voda.. asi se na to budu koukat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 12:06 pm

mě začal bavit seriál HOTEL BABYLON Smile dávají to ve středu před 22h na čt1 a na to, že je to anglickej seriál(který moc nemusím) je to super zábavný

Jinak nesleduju žádný seriál
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 8:35 pm

Tudorvce jsem viděla zatím jen jeden díl... a v pondělí to PBSN, ale čekala jsem něco lepšího.
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 2:07 am

Moonrose napsal:
Viděla jsem ten první díl Proč bychom se netopili, nezdá se mi to nějak skvělé, ale je to příjemná oddychovka, krásné prostředí, voda.. asi se na to budu koukat Very Happy
hm, tak se na to nekoukám Very Happy , ale kromě výše zmíněných Manželek mám hrozně ráda Odložené případy
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 2:33 am

Jj,odložené případy mám taky ráda Laughing
A ještě Monka,na toho teď koukáme občas s tátou na netu na první sérii.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Izzy

Izzy


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 03. 09

Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 4:53 pm

Já pravidelně sleduju Zoufalé manželky, Gossip Girl a 90210.

V televizi se dívám na VKV Smile

A poslední dobou si pouštím z nostalgie The O.C. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblíbené seriály Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbené seriály   Oblíbené seriály Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblíbené seriály
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Oblíbené polohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: