Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vaše oblíbená hudba, videoklipy..

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Empty
PříspěvekPředmět: Vaše oblíbená hudba, videoklipy..   Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 8:18 pm

Čím zrovinka krmíte svoje uši, vkladejte ochutnávky...
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hudba, videoklipy..   Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:32 pm

Posloucham od každého něco. Vždycky mam obdobi že ted jsem zažrana do něčeho a další měsic upe něco jineho a tak.
Mezi aktualni nej patří: Shaun Baker - Hey,Hi,Hello
Lady Gaga - Just dance, Britney Spears - Womanizer a spoustu od kterych vlastne ani jmeno neznam.. geek

Co posloucham pořád to jsou kabati, lucie, rammstein, horkýže slíže atd..to můžu vždycky..nikdy se mi od jedne kapely nebo zpěvaka nelibi vic než jedna nebo dvě pisničky na cd ale tihle jsou taci že si poslechnu všechny jejich pisničky.

No v každem žánru si najdu něco..
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hudba, videoklipy..   Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 2:50 am

Na tohle je strašně těžké odpovědět. Vždy záleží na náladě. Ale obecně nemusím nic, co se často opakuje (především obehráváním v rádiích).

Na moje temnější nálady jsou skvělým lékem Nightwish a svižnější Diablo Swing Orchestra; na pohodu zase Bob Marley, Buty, Čechomor, Jarek Nohavica, xavier Baumaxa, Yellow Sisters, bratři Ebenové, ......................... ..........................

Jediné, co opravdu nemusím je dechovka - zde je ale výjimka u balkánské, ta je super :-)
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hudba, videoklipy..   Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 5:12 pm

tak já zrovna ted sjíždím tuhle písničku, jelikož jí mám i jako vyzvánění Smile

https://www.youtube.com/watch?v=qTmMKbBoc7Q
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hudba, videoklipy..   Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 6:45 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hudba, videoklipy..   Vaše oblíbená hudba, videoklipy.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše oblíbená hudba, videoklipy..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Záliby a koníčky-
Přejdi na: