Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:23 pm

JAKÉ JSOU VAŠE OBLÍBENÉ FILMY, NEBO HRY ?


Naposledy upravil NICOL dne Mon Dec 08, 2008 3:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:01 pm

S dovolením začnu.. Smile filmy,to je muj veliký koníček,nebo spíš kůň... mám ráda psychologické filmy, které člověka nutí se zamyslet, popřemýšlet, nebo přivodí lehkou schýzu.. Shocked


tenhle režisér je prostě výborný Alejandro González Iñárri

- 21 gramů

- Amorres perros (Loveś bitch) :-)

- Babel

dále filmy Osudový dotek, Number 23(Jim Carey ve vážné roli!..)
tenhle film vás donutí spočítat si součet vašeho narození a ten muj dává 23 :-(
, The Jacket (Svěrací kazajka) s Adrienem Brody, Šestý smysl, Narušení....

Dále mám ráda filmy s Johnny Deppem(toť kategorie sama pro sebe) I love you Smile
-nejraději mám
-Střihoruký Edward, Z pekla, Kokain
I love you
-Tajemné okno
-Karlík a továrna na čokoladu

a dále české filmy:
Homolkovi-klasika
Samoptáři, Musíme si pomáhat, Kytice, Cesta z města, Babí léto,
Musím tě svést, Pupendo, Želary,Skřítek,Pelíšky,Kanárek, Kolja, srdcová záležitost Šeptej

dál kultovní film Lid vs.Larry Flint-režie M.Forman

a filmy o mladých klaccích zlobivých
13náctka
Kids
Kenn Park a další film na který si nemůžu vzpomenout stačí vidět jednou,po2.nechcete ikdyž vás to něčím zaujalo..
Návrat nahoru Goto down
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:56 pm

Jestli chceš trochu psycho filmy, tak doporučuju režiséra Davida Lynche (např. Mulholland drive; Twin Peaks) ;-)
Vyborný humor mají režiséří robert Rodriguez (Od soumraku do úsvitu) a Quentin Tarantino (Pulp Fiction)


Naposledy upravil Jirka dne Mon Nov 17, 2008 11:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:19 pm

Jéje,to jde trošku mimo mě Shocked já m ám ráda thrillery,nad kterými se musí člověk zamyslet,takže ne že bych měla oblíbenéh režiséra,ale mám ráda filmy typu Pod povrchem, Téměř dokonalý zločin, Šestý smysl atd.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:44 pm

Jirka napsal:
Jestli chceš trochu psycho filmy, tak doporučuju režiséra Davida Lynche (např. Mulholland drive; Twin Peaks) ;-)
Vyborný humor mají režiséří robert Rodriguez (Od soumraku do úsvitu) a Quentin Tarantino (Pulp Fiction)

Arrow TWIN PEAKS jsem viděla Surprised
Vidíš filmy od Tarantina jsem zapomněla!Pulp fiction to je klasika ale ještě vís se mi snad líbí film Jackie Brownová Exclamation Samuel Jackson je tam prostě výbornej..
A Od soumraku do úsvitu jsem myslela že je taky jeho film,ale on tam "jen"hraje ?...
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:48 pm

Angelique napsal:
Jéje,to jde trošku mimo mě Shocked já m ám ráda thrillery,nad kterými se musí člověk zamyslet,takže ne že bych měla oblíbenéh režiséra,ale mám ráda filmy typu Pod povrchem, Téměř dokonalý zločin, Šestý smysl atd.

tak Šestý smysl beru taky jako psycho film s prvky hororu navíc..to je taky klasika.. Wink

líbí se mi i komedie(když si chci jen tak odpočinout)..třeba filmy s Benen Stillerem nebo A.Sandlerem Laughing

ted jsem viděla Mejdan v Las Vegas(C.DIAZ+A.Kutcher)a zasmala jsem se u toho dost Laughing
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:59 pm

tak komedie mám taky moc ráda-ale potrpím si na ty klasicky české,nemám ráda ty americký idiotiny Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Jirka




Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 21. 10. 08
Age : 38
Location : Ash

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 2:26 am

Dalo by se polemizovat nad "českou klasikou" ... ono zvlášť v poslední době "komedie", kde je děj jiný a humor obdobně chudý - nic moc.
Americké komedie - jsou komedie a komedie. Jedny jsou tak vidět jednou, zasměješ se, ale už to podruhý nepotřebuješ vidět.
A pak jsou filmy, kde pokaždé najdeš něco, čeho sis předtím nevšimla. A nemusí jít o vyloženě komedii podle zaškatulkování. Jestli jsi viděla třeba Tenkrát na západě? I Americká krása má takový hezký, jemný humor.
Nemůžeš být nadšená třeba z filmu Tropická bouře Bena Stillera, pokud nemáš z dřívějších let nasledované jiné válečné filmy, které jsou téměř všechny v tomto filmu precizně parodovány
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:10 am

Jirka Arrow já mám ráda ty staré české komedie-s růžičkovou,s janžurovou a tak.Ty dnešní věčinou stojí za prd-u Viewega se sice člověk zasměje,ale je to oničem,to jsem se přesvědčila už poněkolikátý.
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:26 pm

Ja miluju Jurský park. Proste už jsem každý díl viděla tak 6 možna i vic a pokaždé když to davaj divam se znova a znova. Na tohle se můžu divat furt. Miluju dinosaury.

Pak taky český filmy hlavně s Ivanem Trojanem..tohohle herce fakt žeru. Taky jsou docela dobre filmy s machačkem.

No ja mam rada hodně filmy..taky mam rada historické, komedie, love story od každého něco nevzhpomenu si ted..co moc nemusim jsou horory..no par jsem jich viděla ale ja se na to divam stylem že mam očima zakryte obličejem..no radši to nevyhledávam.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 2:38 pm

Neviděl jste někdo Takovou normální rodinku,nový film? Půjčila jsem to na Silvestr tak snad je to dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 4:25 pm

NICOL napsal:
Neviděl jste někdo Takovou normální rodinku,nový film? Půjčila jsem to na Silvestr tak snad je to dobrý Smile

jj, viděla.. a líbil se mi Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)   PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PRO FILMOVÉ FANŠMEJKRY:-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: Záliby a koníčky-
Přejdi na: