Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 ČOKOHOLICI A SPOL..

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:25 pm

VAŠE OBLÍBENÉ ČOKOLÁDKY A DALŠÍ CUKROVINKY..MŮŽETE PŘIPOJIT I OBRÁZEK.. I love you
Návrat nahoru Goto down
zollynka




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 08

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:42 pm

No ja jsem šilenej zavislak na sladkem..je to pro mě něco jako pro narkomana droha... vlastně asi spiš nebude něco v pořádku protože když mam deprese tak do sebe nacpu cokoliv takže nechapu lidi co když jsou ve stresu tak hubnou..to ja to mam naopak.. Sad

No mezi me nej čokoladky patří kindr bueno a takove ty čokolady kindr bo miluju to mleko uvnitř a taky zbožňuju bílou čokoladu..vlastně můžu všechnu kromě hořké..
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:49 pm

JÁ TO MÁM ASI TAK že ve stresu celýden nejím takže bych zhubla ale večer když to ze mě spadne se nacpu Smile

miluju toto ikdyž to je příšerně sladké
ČOKOHOLICI A SPOL.. Kinder%20paradiso
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:38 am

Já mám ráda čokoládu s celýma lískovýma oříškama a belgické pralinky (takovýty mořský plody). I love you Mňam, dala bych si. tongue
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 5:53 pm

s celýma lískovýma oříškama můžu taky,ted jsem zrovna pulku spolkla Embarassed
jinak mám taky moc ráda mandle v čokoladě a v takové té skořicové polevě a čokoládové dorty... I love you
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:43 pm

ZA TO TAHLE MĚ TEDA NENADCHLA,NECÍTILA JSEM V NÍ SKORO ŽÁDNÉ KAKAO JEN CUKR
ČOKOHOLICI A SPOL.. Milkakuhflecken
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 9:39 pm

Tu dvoubarevnou Milku jsem měla jednou.. A kdybych si měla vybrat nějakou čokoládu Milku, kterou si koupím, tak tuhle bych si nevybrala. Taková nic moc..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ČOKOHOLICI A SPOL.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: ČOKOHOLICI A SPOL..   ČOKOHOLICI A SPOL.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ČOKOHOLICI A SPOL..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: