Bublifuk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bublifuk

Vítám všechny bublinky a bubliňáky v novém domově :-)
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vánoční dárečky...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:14 pm

Blíží se nám Vánoce,máte už nakoupené dárky pro sv é nejbližší,nebo vše necháte na "LAST MINUTE" ?
toto téma ostatním může sloužit jako zdroj tipu na dárečky...
santa
Návrat nahoru Goto down
Moonrose

Moonrose


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 15. 11. 08
Age : 34
Location : Momentálně?

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:38 pm

Já jsem bohužel ten LAST MINUTE Embarassed . Ale dřív jsem taková nebyla. To jsem dárečky začala nakupovat už v říjnu a hrozně mě to bavilo, mimito jsem si skvěle užívala balení dárků.
santa Dneska to mám už bohužel jinak, ani nevím proč
Návrat nahoru Goto down
http://www.vanity.blog.cz
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:09 pm

Momentálně jsem ve stádiu vymýšlení dárků. Pořád nevím co taťkovi. confused Vlastně mám jen dárek pro kamošku. Přítelovi chci nechat udělat kalendář z našich fotek.
Ale mnohem víc si lámu hlavu s tím, co mu mám dát k dvacetinám. Po třech letech už mi začínají docházet nápady.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 8:26 pm

Moonrose napsal:
Já jsem bohužel ten LAST MINUTE Embarassed . Ale dřív jsem taková nebyla. To jsem dárečky začala nakupovat už v říjnu a hrozně mě to bavilo, mimito jsem si skvěle užívala balení dárků.
santa Dneska to mám už bohužel jinak, ani nevím proč

Mě to baví pořád,asi jsem duší pořád dítě.? cheers balení je na tom skoro to nejlepší,hned po tom když vidím že druhýmu muj darek udělal radost.
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 8:33 pm

Dizinka napsal:
Momentálně jsem ve stádiu vymýšlení dárků. Pořád nevím co taťkovi. confused Vlastně mám jen dárek pro kamošku. Přítelovi chci nechat udělat kalendář z našich fotek.
Ale mnohem víc si lámu hlavu s tím, co mu mám dát k dvacetinám. Po třech letech už mi začínají docházet nápady.

a co pro tatku tohle-peníze na stromech..:-) http://www.cooldarky.cz/darky-pro-muze/penize-rostou-na-stromech-%5B0090%5D?ItemIdx=21

a příteli nejradši kupuji dárky které může mít pořád u sebe, takže parfém, nebo nějaký šperk-jestli nosí-náramek,řetízek..nebo něco co používá při svém komíčku..říká že si pak při tom vždycky na mě vzpomene..
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:39 pm

Nicol: s těma penězama na stromech jsem to nějak nepochopila Embarassed, na těch stránkách jsem k tomu nenašla bližší informace
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:59 pm

Dizinka napsal:
Momentálně jsem ve stádiu vymýšlení dárků. Pořád nevím co taťkovi. confused Vlastně mám jen dárek pro kamošku. Přítelovi chci nechat udělat kalendář z našich fotek.
Ale mnohem víc si lámu hlavu s tím, co mu mám dát k dvacetinám. Po třech letech už mi začínají docházet nápady.

A co teprve po sedmi letech Very Happy o tom teď přemýšlím já Surprised

Jinak nemám na vánoce jedinej dárek,prostě nevím a nemám čas Embarassed pro přítele jakš takš-chce nějaký diodový mlhovky a taky něco na sebe a nějakou kosmetiku-teda voňavku asi tak jedině.Pro mamku a´t si něco vybere,takže penízky v nějakém hezkém přínáčku,protože mamce se bohužel nikdo nezavděčí.No a taťkovi něco na sebe,kapesní nůž chce a ještě něco a teď jsem zapomněla co to bylo Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 1:07 pm

tak já už pokročila..mám (zatím jen)objednaný parfem pro přítele,ale je to to nejduležitější jelikož na něm tu vuni miluju a měl jí naposledy před 2 roky I love you
a pro neteře vybírám hračky s motivy HIGH SCHOOL MUSICAL,mají to rády Smile taky už mám epar drobností pro tchyni takže už jsem trošku klidnější.. bounce
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:05 pm

Tak vánoce už se nám pomalu blíží.. zatim jsem koupila dárkovou kazetu pro přítele, koupila jsem od Mexxu - Fly high, ale zjistila jsem, že se v poslední době může zbláznit z novýho Espritu, takže mi nezbývá nic jinýho, než jít do parfumérky vyměňovat Razz

Pro mamku mám nějakou kosmetiku, ale co nevim, to je taťka.. pořád si lámu hlavu nad tím, co mu mám koupit a vůbec nic mě nenapadá.. cheers
Návrat nahoru Goto down
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:36 pm

Dreamgirl napsal:
Tak vánoce už se nám pomalu blíží.. zatim jsem koupila dárkovou kazetu pro přítele, koupila jsem od Mexxu - Fly high, ale zjistila jsem, že se v poslední době může zbláznit z novýho Espritu, takže mi nezbývá nic jinýho, než jít do parfumérky vyměňovat Razz

Pro mamku mám nějakou kosmetiku, ale co nevim, to je taťka.. pořád si lámu hlavu nad tím, co mu mám koupit a vůbec nic mě nenapadá.. cheers

a co nějakou pěknou knížku?
Návrat nahoru Goto down
Dreamgirl

Dreamgirl


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 21. 10. 08
Age : 34
Location : In my dream...

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 9:16 pm

Nad tím už jsem taky přemýšlela, myslim, že to asi vyhraje.. ale můj taťka je takovej specifickej typ.. budu muset asi poprosit o mamčinu radu Cool
Návrat nahoru Goto down
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 9:23 pm

Já mám v plánu pokročit zítra.
Dárek pro taťku je pro mě taky docela oříšek, ale snad něco vymyslím.
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 1:33 am

Ha,mám první dárek-pro přítele džíny,kteý si vybral-zkoušel snad desatero Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
Dizinka

Dizinka


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 15. 11. 08
Age : 35

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 12:18 pm

A jak jste na tom s balením dárků? Smile Baví vás to, dáváte si na tom záležet nebo to moc neprožíváte?
Návrat nahoru Goto down
Angelique
Admin
Angelique


Poèet pøíspìvkù : 281
Join date : 19. 10. 08
Location : Plzeň

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 1:18 am

Dizinka napsal:
A jak jste na tom s balením dárků? Smile Baví vás to, dáváte si na tom záležet nebo to moc neprožíváte?

Já to zbožňuju a každý rok si na to vyhradím tak hodinku na Štědrý den odpoledne-prostě to k tomu patří santa
Návrat nahoru Goto down
https://bublifuk.forumczech.com
NICOL

NICOL


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 15. 11. 08

Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 10:50 am

Balení dárků mě hodně baví Smile už se těším Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vánoční dárečky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční dárečky...   Vánoční dárečky... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vánoční dárečky...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bublifuk :: U bublinek na kafíčku-
Přejdi na: